2703
2553
عنوان

تک فرزندی خیلی بده؟بچه دوم نمیخوام😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1347 بازدید | 127 پست

داشتن خواهر و برادر خیلی خوبه منتها داشتنشون به هربهایی هم درست نیست!!اگر به خاطر بچه دوم قرلر باشه بچه اول و کلا اون خانواده یه مادر داغون و مریض ودعصبی دلشته باشن همون تک قرزتدی بهتره.

درمورد لوس شدنم بگم این کاملا برمیگرده بع  تربیت نه تک و چند فرزتدی

اصلااااا یه بچه با دوتا پشت هم قابل مقایسه نیست من خالم رو دیدم دیگه رسمااااا داغون شد و اون اوایل خ ...

راست میگی...بچه خیلی سخته حتی،بچه ارومم باشه بازم غصه و استرس،داره برای،مادر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

داشتن خواهر و برادر خیلی خوبه منتها داشتنشون به هربهایی هم درست نیست!!اگر به خاطر بچه دوم قرلر باشه ...

اره منم همینو،میگم.همین الانش،عصبی ام از،پسش،برنمیام میترسم دعواش،کنم یهو...

2720

تک فرزندی اصلا خوب نیست ظلم درحق بچه است

بچه اول به خاطرخودمون میآریم بچه دوم به خاطر بچه اول

شاید این نسل تک فذزندی توش باشه که عاقبت روحی وروانی خوبی نخواهد داشت برای پدر وما در وخودفرزند

اما نسل بعد قطعا تعداد بچها بیشترخواهد شد 

وطن مادر است💗💗💗 برچهره مادرکسی پنجه نمیکشد جزء فرزند ناخلف( اللهم الرزقنابصیرت
2714
رفتار مامانه صحیح نبوده من هر چی بچه دیدم ک پشت سر هم بودن اینطکری بودن روحیه همکاری و دلسوز ...

...اتفاقا هم جاریم هم برادر شوهرم خیلی سعی کردن لوس نباشه ولی الان که خواهرش یازده ماهشه اون سه سال و یازده ماهشه...همش نق میزنه...کوچیکه رو کتک میزنه..گوشوارشو میکشه...یعنی جاریم بیچاره میگه حتی نمیتونم برم دسشویی هم فورا یه بلایی سر کوچیکه میاره...تازه اوایل بهتر بوده...الان خیلی بدتر شده...هردوتاشونم خودش خواسته بود جاریم...حالا به من میگه..بزار بچت ۵ شیش ساله بشه بعد به دومی  فک کن...

💜السَّلٰامُ عَلَـــیْکَ یااَباعَبداللّٰه الحُسَین...جانم فدای ارباب💜۹۹/۸/۹بهترین روز زندگیمه💕من هرگز از رحمت خدای مهربانم،ناامید نمیشم....💙.من یه مادر قوی و شاد و صبور هستم......💛من یه همسر مهربان و شاد هستم..💚..من اجازه نمیدم فکر منفی وارد ذهن زیبام بشه...❤

منم بعضي موقع باخودم ميگم در اينده من شوهرم نباشيم پسرم خيلي تنهاست اما شوهرم ميگه همين يدونه رو درست حسابي بزرگ ميكنيم ديگه بچه نمياريم از همه نظر تأمينش ميكنيم 

هيچوقت خودتو با كسي مقايسه نكن واز زندگي لذت ببر. يكي تو ١٨سالگي ازدواج ميكنه 👸ده سال بعد بچه دار ميشه 🤱يكي تو ٢٨سالگي ازدواج ميكنه👰🏻 يكسال بعد بچه دار ميشه 🤰🏽يكي لباس مارك 👖🧥ميپوشه با اسنپ ميره مياد 🚕يكي لباس معمولي ميپوشه با شاستي ميره مياد🚘.يكي از اخراج شدنش خيلي خوشحال ميشه 🙃يكي از استخدام شدنش تو شركتي كه ارزوشو داشته😍يكي گوشي ٤٠ميليوني داره🤳 ماشينش پرايده 🚗يكي پرادو داره گوشيش ٤ميليونه📱يكي از ازدواج كردن باعشقش خوشحال ميشه 💑يكي از بيرون اومدن از يك رابطه سمي🚶🏻‍♂️.يكي٣ميليون ميده مو رنگ ميكنه🧝‍♀️ تو حسابش ٥ميليونه💶 .يكي٥٠٠تومن ميده مو رنگ ميكنه تو حسابش ٥٠ميليونه💵يكي هرسال وسيله خونه عوض ميكنه  مستاجره🏕يكي هزينه چنداني براي وسيله خونش نميكنه صاحب خونست🏡جهنم زندگي يه نفر ممكنه بهشت زندگي يكي ديگه باشه🎇🌈 اينكه كجايي تو چه سن 👼🏻🙋‍♀️🙋🏻‍♂️و موقعيتي تعيين ميكنه كه اتفاقات از نظر ما خوب باشه يا بد.هميشه يادتون باشه چي از زندگي ميخوايد و باچي خوشحاليد😍(كپي ممنوع🚫)
تک فرزندی اصلا خوب نیست ظلم درحق بچه است بچه اول به خاطرخودمون میآریم بچه دوم به خاطر بچه اول شاید ...

وا چه حرفا. ادم یه بچه یه انسان یه موجود زنده رو بدنیا بیاره به خاطر یه تنهایی یه انسان دیگه؟؟خیلی غیر منطقی بود حرفتون. 

یعنی زندگی فقط با وجود بچه خوبه؟ ی عده ازدواج رو تو بچه دار شدن میبینن!!

❤کم سرمایه ای نیست داشتن آدمهایی ک حالت را میپرسن ولی از آن بهتر داشتن آدمهاییست وقتی حالت را میپرسند میتواتی بگویی: تو را ک دارم حالم عالی است❤
ببین من بچه دارم. بچه داری خیلی سخته. اما خیلی چیزها ربطی به بچه نداره و روند زندگی هست.  یعنی ...

بچه و زندگیذفقط غذاو ..نیستا

همون بارداری بافاصلع کم بدن رو چندین سال زودتر پیرمیکنه

درمورد باهم بزرگ شدنم  مثلا دوقلو خیلی بهتره یه بار زایمان دوبچه عین هم باهم بزرگ میشن😆😆😍

تک فرزندی اصلا خوب نیست ظلم درحق بچه است بچه اول به خاطرخودمون میآریم بچه دوم به خاطر بچه اول شاید ...

پس مادر،چی؟حق زندگی،نداره؟تا بچه از،اب،وگل،دراد،و بتونی،راحت زندگی،کنی،بتز،بعدی،و بیاری؟کل،جوونی،میره،توان و اعصاب،ادم میره دیگه توی،سن چهل سالگی تازه زن میتونه زندگی،کنه که اونم اگه،سالم مونده باشه

وا چه حرفا. ادم یه بچه یه انسان یه موجود زنده رو بدنیا بیاره به خاطر یه تنهایی یه انسان دیگه؟؟خیلی غ ...

درنظر شما غیر منطقی اما یکی ازدلایل فرزند آوری همین 

وطن مادر است💗💗💗 برچهره مادرکسی پنجه نمیکشد جزء فرزند ناخلف( اللهم الرزقنابصیرت
2706