1735
1765

🤭

🌹صد سال دگر اگر بیایی🌹 بر تربت من قدم گذاری بویت شنوم ز جای خیزم🌹 گویم که شهید کربلایی 😭من آمده بودم تا لبهای تو را بوسم 🌹دیدم که نداری سر ای کاش نمیدیم برخیز🌹 و ببین جنگی ست در بین سپه داران بهر سر آب آور ای کاش نمیدیدم ای کاش نمیدیدم 😭اللهم الرزقنا شفاعته الحسین یوم الورود.🌹

تخفیف 49 درصد پکیج ضد آفتاب اسپات و میسلار واتر 100میل بایودرما

هرکیو تو گور خودش میخابونن دوستان عزیز اینقد ب حجابم گیر ندین ی بار عکس گذاشتم برای دوستام ن شما هی تگ هی ریپ خیلی‌ بیکارین؟۱۰کیلو سبزی بگیرین حالا حالا ها پشت سرم غیبت کنین 😺والا 😼چیزی هم نمیگم نشونه ادبمه ب بزرگتر از خودم ن حرف شنوی😉ا꧁دیجی هسم꧂ღسعی کنین همیشه اینجوری باشین : ترس ♥]▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒ %0 غرور ♥]██▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒ %15 حرص ♥]███▒▒▒▒▒▒▒▒▒ %25 کینه ♥]█████▒▒▒▒▒▒▒ %35 سادگی ♥]███████▒▒▒▒▒ %65 مهربونی ♥]████████▒▒▒▒ %75 خودباوری ♥]█████████▒▒▒ %85 معرفت ♥]████████████ %100●•●هـیـشــکـی●•●• •●✘انـدازه خــودت✘●• •●✘ارزش نــداره✘ ●• •●✘تــا مـیــتـونـی✘●• •●✘خــود خــواه بــاش✘●•♥شدمـ یـ تخسـ  خودخواهـ  پـ  مواظبـ خودتـ  باشـ♥عوضشدمـ ولیـ عوضیـ نـ♥.•♫•♬•🎶موزیک دنیای منه🎶 •♬•♫•.
1718

اه خالم بهم خورد سر صبی،😵

خیال آمدنت دیشبم به سر میزد/نیامدی كه ببینی دلم چه پر میزد/به خواب رفتم و نیلوفری بر آب شكفت/خیال روی تو نقشی به چشم تر میزد/شراب لعل تو می دیدم و دلم می خواست/هزار وسوسه ام چنگ در جگر میزد/دریچه ای به تماشای باغ وا میشد/دلم چو مرغ گرفتار بال و پر میزد/تمام شب به خیال تو رفت و می دیدم/كه پشت پرده اشكم سپیده سر میزد...😔

اوه اوه این چبه دیگه ایییییییی

یه خانم داری شاه نداره...صورتی داره ماه نداره..تو خوشگلا تا نداره..یه اقا داره نا نداره 😂تو خوبیاش حرف نداره...لارجه و شیرین سخنه ..فداش بشم ....تاج سره ‌‌‌‌‌‌‌  
1760

حالت تهوع گرفتم

عوووووق

لواشک 1395ترکیده هستم،یه برو بیایی واسه خودم داشتم😩                                        😍همسرم و پسرم عشقهای زندگیم😍                       خدایا هرجای ایرانم که دست میزنم درد میکند؛خودت مراقب مردم سرزمینم باش😞.                          عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو.آخایی.سِز.ایپی.آقایی.عجقم.عجیجم.پشمل.آز.پری.کراش.تودلی.کنجد.دوزپسر.خودم پز،به ما چه،به توچه

حامله بشه چی میشه💩💩💩

لواشک 1395ترکیده هستم،یه برو بیایی واسه خودم داشتم😩                                        😍همسرم و پسرم عشقهای زندگیم😍                       خدایا هرجای ایرانم که دست میزنم درد میکند؛خودت مراقب مردم سرزمینم باش😞.                          عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو.آخایی.سِز.ایپی.آقایی.عجقم.عجیجم.پشمل.آز.پری.کراش.تودلی.کنجد.دوزپسر.خودم پز،به ما چه،به توچه
1665