2726

من واجیم ۱۶سال اختلاف سنی داریم☺به نظرم اون خیلی گناه داره چون من اصن وقت نمیکنم باهاش بازی کنم تنهایی باید بازی کنه

قبل از اینکه برنده شی باید باور داشته باشی که ارزشمند هستی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من واجیم ۱۶سال اختلاف سنی داریم☺به نظرم اون خیلی گناه داره چون من اصن وقت نمیکنم باهاش بازی کنم تنها ...

عزیزم شما الان اجی دار میشید ؟ 

بجاش خ بدردش میخوری مثل ی مامان دیگه

امضا من از این دیدالیاس اینجا جاش نمیشه    
2728

میدونی خونه یه دفعه کثیف میش یه دفعه کلا درگیری برای همه چی بخدا من از اینور دستمال میکشم همه جارو از اینور دخترم میر جلو آینه دستشو میمال میگ تمیز شد حالا ک قرار حرص بخورم حرص دوتاشو باهم بخورم دیگ بعد چند سال خونه کلا تمیز میمونه 

و خدایی ک در این نزدیکیس❤❤
عزیزم شما الان اجی دار میشید ؟  بجاش خ بدردش میخوری مثل ی مامان دیگه

من الان ۱۸سالمه اجیم ۲سالش اره خیلی دوسش دارم ولی واقعا به خاطر درسام نمیرسم باهاش بازی کنم

من واجیم ۱۶سال اختلاف سنی داریم☺به نظرم اون خیلی گناه داره چون من اصن وقت نمیکنم باهاش بازی کنم تنها ...

چرا بازی نمیکنی خوب منم با خواهرزادم نزدیک۲۱  سال اختلاف دارم ولی باهاش بازی میکنم الانم ک خودم بچه دارم ۳تایی بازی میکنیم

و خدایی ک در این نزدیکیس❤❤
میدونی خونه یه دفعه کثیف میش یه دفعه کلا درگیری برای همه چی بخدا من از اینور دستمال میکشم همه جارو ا ...

وای مثل پسر من مهمون بخواد بیاد من شونصد بار باید تمیز کنم قبل مهمون از بس کثیف میکنه 

چرا بازی نمیکنی خوب منم با خواهرزادم نزدیک۲۱  سال اختلاف دارم ولی باهاش بازی میکنم الانم ک خودم ...

اخه کنکور دارم درسام سنگین ان

اره ولی این ک بچم همش میخواد باش بازی کنم خستم میکنه الان یسال مراقبت میکنم دیگه بعدش باهم بزرگ میشن ...

آره اینم هست دسگه.اگر بدنت کشش داره خوبه.من ۳ ماهگی بچم راهی درمانگاه شدم.ضعف کرده بودم.

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
آره اینم هست دسگه.اگر بدنت کشش داره خوبه.من ۳ ماهگی بچم راهی درمانگاه شدم.ضعف کرده بودم.

اخه میدونم بچه بعدیمم همینه تازه الان هیکلم بهم ریخته دوباره حامله بشم بعد لاغر کنم یباره🤣

من خودم ۲تادختردارم ۶ماهه ۶ساله اصلا دیگه 

۶سال تفاوت دارن

این سومین کاربریمه🤪 میشه برای سلامتی شوهرم که برای کارش جونشا کف دستش گذاشته و میره کاریه صلوات براش بفرستی⚘💗🤲
اخه میدونم بچه بعدیمم همینه تازه الان هیکلم بهم ریخته دوباره حامله بشم بعد لاغر کنم یباره🤣

خداقوت😁✋

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
2706