2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان خیلی خوبه اقدام کن

بچم بد نیست پسر خوبیه فقط یکم لجبازه میترسم اذیت بشم 

بعد خ میترسم عشقم ب پسرم نصف بشه و تقسیم بشه

امضا من از این دیدالیاس اینجا جاش نمیشه    

بنظرم ۷، ۸ سال خوبه، اخه اگه کم بزاری ممکنه بینشون دعوا بشه، حسادت پیش بیاد. بیشتر که باشه بچه اولم عاقلتره کمکت میکنه تو بزرگ کردن دومی

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
2728
بنظرم ۷، ۸ سال خوبه، اخه اگه کم بزاری ممکنه بینشون دعوا بشه، حسادت پیش بیاد. بیشتر که باشه بچه اولم ...

بچم خ تنها  بعد میگم منکه الان دستم بنده بزار یبار بند بشه اونجوری اون میره مدرسه این هنوز کوچولو 

اوه ززاده تازه ادم راحت میشه دوباره خودشو بندازه تو دردسر

بچه اول مستقل تر شده برای همین خیلی راحت تره تا به بچه دوم رسیدگی بشه ، بچه اول به بچه دوم می تونه خیلی کمک کنه و از همه مهم تر بدن مادر آسیب کمتری میبینه چون فاصله بین زایمان اول و دوم زیاده.

هیچی ایشونم بعد زایمان اول ۴۰ روز بعدش دوباره باردار میشن و درتا بچه هاشون تو یه سال دنیا میان 

اباالفضل😦🤕

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی

فکر میکنم ۵ ۶ خوب باشه.کمتر باشه بچه لول گناه داره.تمام بچه های با فاصله کمتر که من دیدم بزرگه کمبود داره.چون بیشتر وقت برا نوزاده و همه هم از بچه بزرگ انتطار دارن درک کنه چون بزرگتره .درحالیکه خودش هنوز بچست.بیشترم باشه که عملا داری دوتا تک فرزند بزرگ میکنی.

البته برا خودم تک فرزندیومیپسندم.دخترم ۱۰سالشه و به شدت راضیم

تا چند مدت سخته پسرم دوسال نیمشه کی اقدام کنم ؟

من خودم تجربه ندارم

ولي خالم و دوستم بچه پشت هم آوردن 

خوبيش اين بود كه بچه ها خيلي باهم بازي مي كردن و با هم خوب بودن 

در این خاکـ /در این مزرعۀ پاکـ/به‌جز عشقـ/به‌جز مهر/دگر هیچ نکاریم ….

من خودم تجربه ندارم ولي خالم و دوستم بچه پشت هم آوردن  خوبيش اين بود كه بچه ها خيلي باهم بازي ...

اره باهم بزرگ شدن خ خوب میشه

اباالفضل😦🤕

خب میدونید کسای ک میرند سر کار بنظرم این کار عاقلانس چون ی تایمی وقتشونو میگره بعد خوب میشه دیگه باهم بزرگ میشن

خب میدونید کسای ک میرند سر کار بنظرم این کار عاقلانس چون ی تایمی وقتشونو میگره بعد خوب میشه دیگه باه ...

آره ولی بدن افت میکنه🤕

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
2706