1735
1707

عفونت مجاری ادرار دارید؟ عفونت شما موقتی خوب میشود و دوباره باز میگردد؟  

داروی کانفرون بیونوریکا آلمان مشکل شما را برطرف می کند. 

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

1718
1760

بنظرم ۳  تا ۵ سال🤔

به عقایدهم احترام بذاریم☺اگر با نظرم مخالفی مودبانه بیانش کن تا دوستانه تبادل نظر کنیم.توهین و بی ادبی ممنوع🚫برای حفظ شان خودم و احترام شما پست بی ادبانه رو جواب نمیدم.                                                 سردار دلها هیچوقت رشادتهاتو فراموش نخواهیم کرد😔یادت تو قلبما همیشه زندست .                           💚💚💚  هدیه به سردا: اللهم صل علی محمد و آل محمد.وعجل فرجهم💚💚💚

هروقت از زندگی خودتان و شرایط فرزند اولتون راضی بودین و وضعیت را مناسب دیدین💕😎

آن کس که بداند و بخواهد که بداند♡خودرا به بلندای سعادت برساند☆ آن کس که بداند و نداند که بداند♡باکوزه ی آب است ولی تشنه بماند☆ آن کس که نداند و بداند که نداند♡جان و تن خودرا ز جهالت برهاند☆آن کس که نداند و نداند که نداند♡درجهل مرکب ابدالهر بماند☆آن کس که نداند و نخواهد که بداند♡حیف است چنین جانوری زنده بماند..🕊            
1665
مثل المیرا شریفی گوینده خبر 

قضیه چیه؟🙁

به عقایدهم احترام بذاریم☺اگر با نظرم مخالفی مودبانه بیانش کن تا دوستانه تبادل نظر کنیم.توهین و بی ادبی ممنوع🚫برای حفظ شان خودم و احترام شما پست بی ادبانه رو جواب نمیدم.                                                 سردار دلها هیچوقت رشادتهاتو فراموش نخواهیم کرد😔یادت تو قلبما همیشه زندست .                           💚💚💚  هدیه به سردا: اللهم صل علی محمد و آل محمد.وعجل فرجهم💚💚💚
الان خیلی خوبه اقدام کن

بچم بد نیست پسر خوبیه فقط یکم لجبازه میترسم اذیت بشم 

بعد خ میترسم عشقم ب پسرم نصف بشه و تقسیم بشه

امضا من از این دیدالیاس اینجا جاش نمیشه    

بنظرم ۷، ۸ سال خوبه، اخه اگه کم بزاری ممکنه بینشون دعوا بشه، حسادت پیش بیاد. بیشتر که باشه بچه اولم عاقلتره کمکت میکنه تو بزرگ کردن دومی

قد ۱۶۵، وزن اولیه ۸۰، وزن فعلی ۶۲ بود، وزن امروزم ۶۰ 🤗🤗🤗 وزن هدف ۵۷. تا باربی شدن راهی نمونده 😍
1651