1735
1707

ممکنه باشه..البته مشاورای پوست زیادن.ویزیتور های شرکت ها و برند های مختلف

مشکلت چیه؟شاید بقیه کمک کنن

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(زلف بر باد نده تا ندهی بر بادم  /حضرت حافظ)(یکی یه دونی ای خاصیو*تو هر چی میخوام و داریو*ببین رسیده به لب جونم اگه میشه با ما راه بیا  /موزیک موردعلاقع  )نه عاصم✋نه خاصم🖐یه ترک باکلاسم✌میدونم به زودی با صلواتای شما خوشگلای مهربون میشم خانم خونه خودم 

عفونت مجاری ادرار دارید؟ عفونت شما موقتی خوب میشود و دوباره باز میگردد؟

داروی کانفرون بیونوریکا آلمان مشکل شما را برطرف می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

1718

همه اینجا متخصصن و دکتر 

بگو جوابتو میدن

فقط خدا نکنه آزمایش بذاری که همه ی دکترا و متخصصا متواری میشن

فقط 13 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تفسیر انواع آزمایش ها تا جایی که بلد باشم عکس رادیولوژی هم اگر بلد باشم تفسیر میکنم کاری داشتید  توی آخرین پستام بگید و لینک بذارید یا تگم کنید . خانومای محترم و گل همیشه برای باز شدن گره از زندگیتون ۴۰ روز پشت سرهم سوره ی بقره گوش کنید یا بخونید 😎هیچوقت و تحت هیچ شرایطی پیش دعانویس نرید... تا خدا هست چرا بنده ی خدا؟
ممکنه باشه..البته مشاورای پوست زیادن.ویزیتور های شرکت ها و برند های مختلف مشکلت چیه؟شاید بقیه کمک ک ...

یکی دوهفتس موهام خیلی نازک شده و میریزه

طوری که داره سرم خالی میشه

یکی دوهفتس موهام خیلی نازک شده و میریزه طوری که داره سرم خالی میشه

تیروئید
کمبود ویتامین بی
کم خونی
ولی الویت همون تیروئیده😊

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗

ریزش مو دلایل مختلف زیادی داره..هورمونی؛کیست تخمدان؛تنبلی تخمدان؛وووو

به نظرم اگه خیلی شدیده یه آزمایش‌خون بده هورمون هاتو چک کن بعد به متخصص پوست و مو مراجعه کن

البته روشای خونگی هس مثل خوردن قرص های ویتامینه؛استفاده از روغن هایی مثل نارگیل زیتون و چنین چیزایی

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(زلف بر باد نده تا ندهی بر بادم  /حضرت حافظ)(یکی یه دونی ای خاصیو*تو هر چی میخوام و داریو*ببین رسیده به لب جونم اگه میشه با ما راه بیا  /موزیک موردعلاقع  )نه عاصم✋نه خاصم🖐یه ترک باکلاسم✌میدونم به زودی با صلواتای شما خوشگلای مهربون میشم خانم خونه خودم 
1760

چندسالته

مجردی یا متاهل

سابقه کیست تخمدان داری یا نه

نوع و جنس پوست سرت چجوریه؟

تا حالا بارداری داشتی یا نه؟

سابقه تیرویید داشتی؟

کم خونی چی؟

همه ی اینارو چک کن بیا برات دارو تجویز کنم و شامپوی مناسب

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تفسیر انواع آزمایش ها تا جایی که بلد باشم عکس رادیولوژی هم اگر بلد باشم تفسیر میکنم کاری داشتید  توی آخرین پستام بگید و لینک بذارید یا تگم کنید . خانومای محترم و گل همیشه برای باز شدن گره از زندگیتون ۴۰ روز پشت سرهم سوره ی بقره گوش کنید یا بخونید 😎هیچوقت و تحت هیچ شرایطی پیش دعانویس نرید... تا خدا هست چرا بنده ی خدا؟
1665
چندسالته مجردی یا متاهل سابقه کیست تخمدان داری یا نه نوع و جنس پوست سرت چجوریه؟ تا حالا بارداری ...

خخخ مجردم

پوست سرم چربه 

سابقه ی تیروئید نداشتم

قبلنا کم خونیم بیشتر بود نمیریخت ولی الان میریزه

خخخ مجردم پوست سرم چربه  سابقه ی تیروئید نداشتم قبلنا کم خونیم بیشتر بود نمیریخت ولی الان می ...

سنت چقدره؟ پریودات مرتبن؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تازه  خیلی گشنمه ولی هیچ اشتهایی ندارم ینی ممکنه تیروئید داشته باشم؟

با آزمایش اونم سه بار معلوم میشه
ولی علائم اش تغییر وزن

اختلال در پریود

اضطراب و افسردگی

مشکلات پوست و مو

یبوست یا اسهال 

درد عضلانی

گرفتگی و درد در گلو و گردن

تعریق

و....هستش

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗
1651