2091
2079

ممکنه باشه..البته مشاورای پوست زیادن.ویزیتور های شرکت ها و برند های مختلف

مشکلت چیه؟شاید بقیه کمک کنن

فقط 6 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در پیکر من دو قلب دارد ضربان👪   خاله جونیا دعام کنین سالم‌ و سلامت بیام بغل مامانم.حتی شده یه صلوات   به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد   پ ن:تیکر بارداری نصب شدددد.الهی شکرت ❤❤❤ خدایا این حس و حالو قسمت همه ی منتظرا بکن💫

متخصص نداریم ولی کارشناس زیاد داریم 😄

خوشم میاد بعضی ها یه شبه عاشق میشن یه هفته ای فارغااا😅 دوباره روز از نو روزی از نو😂, یاد بگیریم عشق مقدسه به هر بیمار روانی نگیم عاشق, عشق هم کالای لوکس و فانتزی نیس ک باش کلاس بزاره ادم که بگه عاشق شده. از این به بعد هر کی گفت عاشق شده بایستی اول ازش پرسید " عزیزم مطمئنی از اخرین باری که فارغ شدی 24 ساعت گذشته؟؟ "😂😂😂

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2087
ممکنه باشه..البته مشاورای پوست زیادن.ویزیتور های شرکت ها و برند های مختلف مشکلت چیه؟شاید بقیه کمک ک ...

یکی دوهفتس موهام خیلی نازک شده و میریزه

طوری که داره سرم خالی میشه

یکی دوهفتس موهام خیلی نازک شده و میریزه طوری که داره سرم خالی میشه

تیروئید
کمبود ویتامین بی
کم خونی
ولی الویت همون تیروئیده😊

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗

ریزش مو دلایل مختلف زیادی داره..هورمونی؛کیست تخمدان؛تنبلی تخمدان؛وووو

به نظرم اگه خیلی شدیده یه آزمایش‌خون بده هورمون هاتو چک کن بعد به متخصص پوست و مو مراجعه کن

البته روشای خونگی هس مثل خوردن قرص های ویتامینه؛استفاده از روغن هایی مثل نارگیل زیتون و چنین چیزایی

فقط 6 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در پیکر من دو قلب دارد ضربان👪   خاله جونیا دعام کنین سالم‌ و سلامت بیام بغل مامانم.حتی شده یه صلوات   به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد   پ ن:تیکر بارداری نصب شدددد.الهی شکرت ❤❤❤ خدایا این حس و حالو قسمت همه ی منتظرا بکن💫
2032

چندسالته

مجردی یا متاهل

سابقه کیست تخمدان داری یا نه

نوع و جنس پوست سرت چجوریه؟

تا حالا بارداری داشتی یا نه؟

سابقه تیرویید داشتی؟

کم خونی چی؟

همه ی اینارو چک کن بیا برات دارو تجویز کنم و شامپوی مناسب

لایک نکن جون خودت ریپلای بهتره ماسکتم بزن کرونا خیلی خره
2104
چندسالته مجردی یا متاهل سابقه کیست تخمدان داری یا نه نوع و جنس پوست سرت چجوریه؟ تا حالا بارداری ...

خخخ مجردم

پوست سرم چربه 

سابقه ی تیروئید نداشتم

قبلنا کم خونیم بیشتر بود نمیریخت ولی الان میریزه

تازه  خیلی گشنمه ولی هیچ اشتهایی ندارم ینی ممکنه تیروئید داشته باشم؟

با آزمایش اونم سه بار معلوم میشه
ولی علائم اش تغییر وزن

اختلال در پریود

اضطراب و افسردگی

مشکلات پوست و مو

یبوست یا اسهال 

درد عضلانی

گرفتگی و درد در گلو و گردن

تعریق

و....هستش

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗
1718