2733
2734
عنوان

کلی زحمت کشیدم...

268 بازدید | 8 پست

سلام دوستان

صبح بخیر

کلی زحمت کشیدم و مربای گل محمدی درست کردم ولی تلخ شد

کسی میدونه علتش چی میتونه باشه؟  

عزیزم میترسم زمانی به اینهمه انتظار پایان بدهی که دیگه رمق و شور شوقی  برای منو بابایی نمونده باشه..  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما ازکاشان گرفتیم کلی دمو دستگاهو دیگو اینا داشتن.هم تولیدی بود هم نمایشگاه هم فروشگاه.اونم تلخ بود.

الانم داداشم وقتی برا کرونا تعطیل شدن دانشگاها بدز یه دوستاش بهش مربا گل داده اونم تلخه.

فکر کنم کلا خاصیتشه.

ندوستم☹☹☹☹☹

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
2731
ما ازکاشان گرفتیم کلی دمو دستگاهو دیگو اینا داشتن.هم تولیدی بود هم نمایشگاه هم فروشگاه.اونم تلخ بود. ...

ای بابا

پس بگو گل محمدیام کرونا گرفتن

خخخخخخ  

عزیزم میترسم زمانی به اینهمه انتظار پایان بدهی که دیگه رمق و شور شوقی  برای منو بابایی نمونده باشه..  
2738

منم یه بار درست کردم تلخ شد دیگه درست نکردم ، فکر کنم بازاریها که تلخ نبست تفاله گله ، یعنی اول از اون گلها گلاب گرفتن تلخیش رفته و بعد مربا درست کردن ، چون گلاب اصل اصل هم تلخه