2726
عنوان

تعبیر خواب😍😍😍😍😍

127 بازدید | 12 پست

خواب دیدم باردارم توبیمارستان یهو ازحال رفتم و بعد یه پسر بچه نوزاد تو بغلم دیدم مامانمم کنارم بود نوازه خیلی خوشگل و تپل بود ماملنم یه شکلات دستش بود ازاین شکلاتایه کاکاویی

اومدیم خونمون من بچه اصلا شیر ندادم شب تا گریه کرد نزاشت بخابم صبح پوشکشو عوض کردم بچه سوخته بوداونقدر شیطون و بازیگوش بود دلت میخاست بخوریش روتخت بهش شیشه دادم سر شیشه خیلی بزرگ بود همش تو دهنش جا کرد گفتم خفه شد درآوردم که سریع باز خودش همه سر شیشه رو تو دهنش کرد دودستی به شیشه چسبید ولی پوشکش نکردم نزاشت😐😐😐😐

⭐️هیچوقت دیوانه وار⭐️عاشق کسی نباش⭐️سعی کن صادقانه دوست داشته باشی⭐️تا اگر نامردانه رهایت کرد🌙تو ناعادلانه ویران نشوی . . .
خیره انشاالله تعبیرش برکت فراوون توی زندگیتونه

انشالله ممنونم 😍😍😍

⭐️هیچوقت دیوانه وار⭐️عاشق کسی نباش⭐️سعی کن صادقانه دوست داشته باشی⭐️تا اگر نامردانه رهایت کرد🌙تو ناعادلانه ویران نشوی . . .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آرزو می کنم بخندی و سازِ دلت همیشه کوک باشد
آرزو می کنم تمامِ اتفاقات خوبی که می خواهی ،برایت بیفتند و سرتاسرِ مسیرِ زندگی ات پر از آدم های خوب باشد
آدم های خوبی که تو را دوست دارند و کنارشان به آرامش می رسی
آرزو می کنم هیچ زمانی غصه ها راه ورودی به دلت نداشته باشند ، هرگز نا امید نشوی و شکست ، همیشه مقدمه ای برای پیروزی ات باشد
آرزو می کنم خوشبخت باشی و زودتر از چیزی که فکرش را می کنی به تمامِ آرزوهایت برسی ...

2728
آرزو می کنم بخندی و سازِ دلت همیشه کوک باشد آرزو می کنم تمامِ اتفاقات خوبی که می خواهی ،برایت بیفتند ...

هااااااا🙁🙁🙁🙁چی بود چیشد نفهمیدم🙁🙁🙁🙁

چ حس خوبیه خواب دیدن نوزاد. منم چندبار دیدم ک بهش شیر میدادم

من شیر ندادم اصلا 😐

خدای من،شب تا صب تو خوابت بچه داری کردی   ای خدا از دست این بچه ها تو رویا هم نمیزارن آدم بخوا ...

نه تو خواب خواب میدیم که شب از خواب بیدارم کرد نزاست بخابم از بس گریه کرده بود🙁🙁🙁🙁🙁