2726
عنوان

سی میلیون

468 بازدید | 40 پست

چه کار به صرفه ای میتونم باهاش انجام بدم ؟؟طلا نه...میدونم اگه همین طور بمونه الکی خرجش میکنم

بچه ها خیلیاتون میدونید من مسیحی هستم ولی خواهشا سوالی درباره دینم داشتید درخواست دوستی بدید تو سایت جواب نمیدم چون بحً های دینی ممنوعه و ممکنه تعلیق بشم پس اگه سوال کردید جواب ندادم ناراحت نشید
اگر با بورس آشنایی داری بذار تو بورس

نه بورس نمیخوام

بچه ها خیلیاتون میدونید من مسیحی هستم ولی خواهشا سوالی درباره دینم داشتید درخواست دوستی بدید تو سایت جواب نمیدم چون بحً های دینی ممنوعه و ممکنه تعلیق بشم پس اگه سوال کردید جواب ندادم ناراحت نشید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بورس چون تنها سرمایه ای هست ک داری اصلا خوب نیست... می‌تونی ماشین ثبت نام کنی... می‌تونی کار خونگی راه بندازی... 

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن... 
بورس چون تنها سرمایه ای هست ک داری اصلا خوب نیست... می‌تونی ماشین ثبت نام کنی... می‌تونی کار خونگی ر ...

ماشین دارم...کار خونگی هم اصلا وقت ندارم چون دانشجوام

چرا طلا نه؟طلا بخر خب

._. استادمون‌میگفت‌:ماشینو‌که‌طراحی‌میکنن یه‌آینه‌کوچیک‌میزا‌رن‌واسه‌‌نگاه‌کردن‌به‌عقب یه‌شیشه‌بزرگ‌میزارن‌واسه‌دیدن‌جلو همونقد‌ر محدود‌به‌گذشته‌نگاه‌کنید نگاهتون‌به‌جلو‌باشه!"میفهمین‌کِه‌چی‌میگم.. #زندگی‌ذره‌کاهیست که‌کوهش‌کردیم... مامان یه پسر کوچولو هستم^^
چرا طلا نه؟طلا بخر خب

طلا دارم اخه یه مقدار..زیادیش خوشم نمیاد

ماشین دارم...کار خونگی هم اصلا وقت ندارم چون دانشجوام

بهترين چیز همون طلا هست... دو روز دیگه بخای جهیزیه بخری هم به دردت میخوره... البته اوه تا یک سال آینده نمیخوای بفروشی 

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن... 
طلا دارم اخه یه مقدار..زیادیش خوشم نمیاد

خو استفادش نکن طلابخر بذارش بانک

._. استادمون‌میگفت‌:ماشینو‌که‌طراحی‌میکنن یه‌آینه‌کوچیک‌میزا‌رن‌واسه‌‌نگاه‌کردن‌به‌عقب یه‌شیشه‌بزرگ‌میزارن‌واسه‌دیدن‌جلو همونقد‌ر محدود‌به‌گذشته‌نگاه‌کنید نگاهتون‌به‌جلو‌باشه!"میفهمین‌کِه‌چی‌میگم.. #زندگی‌ذره‌کاهیست که‌کوهش‌کردیم... مامان یه پسر کوچولو هستم^^
2706