1735
1765
عنوان

سی میلیون

460 بازدید | 40 پست

چه کار به صرفه ای میتونم باهاش انجام بدم ؟؟طلا نه...میدونم اگه همین طور بمونه الکی خرجش میکنم

بچه ها خیلیاتون میدونید من مسیحی هستم ولی خواهشا سوالی درباره دینم داشتید درخواست دوستی بدید تو سایت جواب نمیدم چون بحً های دینی ممنوعه و ممکنه تعلیق بشم پس اگه سوال کردید جواب ندادم ناراحت نشید
اگر با بورس آشنایی داری بذار تو بورس

نه بورس نمیخوام

بچه ها خیلیاتون میدونید من مسیحی هستم ولی خواهشا سوالی درباره دینم داشتید درخواست دوستی بدید تو سایت جواب نمیدم چون بحً های دینی ممنوعه و ممکنه تعلیق بشم پس اگه سوال کردید جواب ندادم ناراحت نشید

بده به من باهاش کار میکنم سود پولت رو بهت میدم

که پولت رو خراب نکنی😕

واسه خونه دار شدنم به زودی زود صلواتی عنایت بفرمایید😌😍 رب هب لی من لدنک ذریه طیبه انک سمیع الدعا ، رب لا تذرنی فردا و انت خیرالوارثین خداوندا به من فرزند پاک عطا کن که تو شنونده دعایی🙏                       دوست داشتید از رسپی هایی که گذاشتم استفاده کنید.سوال آشپزی هم داشتید در خدمتم😐

عفونت مجاری ادرار دارید؟ عفونت شما موقتی خوب میشود و دوباره باز میگردد؟

داروی کانفرون بیونوریکا آلمان مشکل شما را برطرف می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

بورس چون تنها سرمایه ای هست ک داری اصلا خوب نیست... می‌تونی ماشین ثبت نام کنی... می‌تونی کار خونگی راه بندازی... 

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن... 
1718
بورس چون تنها سرمایه ای هست ک داری اصلا خوب نیست... می‌تونی ماشین ثبت نام کنی... می‌تونی کار خونگی ر ...

ماشین دارم...کار خونگی هم اصلا وقت ندارم چون دانشجوام

چرا طلا نه؟طلا بخر خب

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کرونا رو رد کنیم مرحله بعدی اژدهاست😈...درسته ماسک نداریم واسه شما که عشقمین❤...ولی اینو یادتون نره ما امن ترین کشوریم😎😐
چرا طلا نه؟طلا بخر خب

طلا دارم اخه یه مقدار..زیادیش خوشم نمیاد

1760
ماشین دارم...کار خونگی هم اصلا وقت ندارم چون دانشجوام

بهترين چیز همون طلا هست... دو روز دیگه بخای جهیزیه بخری هم به دردت میخوره... البته اوه تا یک سال آینده نمیخوای بفروشی 

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن... 
طلا دارم اخه یه مقدار..زیادیش خوشم نمیاد

خو استفادش نکن طلابخر بذارش بانک

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کرونا رو رد کنیم مرحله بعدی اژدهاست😈...درسته ماسک نداریم واسه شما که عشقمین❤...ولی اینو یادتون نره ما امن ترین کشوریم😎😐
1665
1651