2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
همراه نداشته باشی چی؟شوهر میشه بمونه؟

بستگی به نوع بیمارستان داره خصوصیا میذارن ولی دولتیارو فکر نکنم بذارن

برای انجام چیزهایی که نداشته ای باید کارهایی را انجام دهی که قبلا هرگز تجربه نکردی🤩🥰
ن خودم تنها رفتم خیلیم راخت زایمان کردم فقدم۱۶سالم بوذ

یا استقدوس،شما از برگزیدگان خدایی  تنهایی بدون همرا،تو بیمارستان دولتی به راحتی زاییدی،اونم فقط با ۱۶ سال سن  

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
همراه نداشته باشی چی؟شوهر میشه بمونه؟

من خودم مامام .تاماه پیشم سرکاربودم تموم شدکارم .شوهرتوی بیمارستان دولتی اجازه نمیدن به عنوان همراه باشه .میگم هستن بعضی ازخدمه هایاکمک پرستارامیان به عنوان همراه .

سلام بچه‌ها دکتری تو تهران می‌شناسید که بدون گرفتن زیرمیزی راحت سزارین بکنه؟

بیمارستانش خصوصی باشه عیب نداره فقط راحت قبول کنه سزارین بکنه

عکسِ دخترمه!👇                                                         نزدیک عملیات بود.می‌دانستم دختردار شده.یک روز دیدم سرِ یک پاکت‌نامه از جیبش زده بیرون.گفتم این چیه؟گفت:عکس دخترمه! گفتم:بده ببینمش.گفت: خودم هنوز ندیدمش! گفتم:چرا؟! گفت:الان موقع عملیاته،می‌ترسم مهر پدر و فرزندی کار دستم بده،باشه برای بعد!                                                               👈 خاطره درمورد شهید مهدی‌زین‌الدین از فرماندهان استان قم هستن در ۸‌سال دفاع مقدس                        شادی روح شهدا صلوات.....🌹
عه چقد پول گرفت؟

اون مامای خصوصی هست

یکی از دوستام گرفت

برای زایمانش ۵۰۰داد،ماماهه کلا باهاش بود و کمکش میکرد

خیلی خوبه

عکسِ دخترمه!👇                                                         نزدیک عملیات بود.می‌دانستم دختردار شده.یک روز دیدم سرِ یک پاکت‌نامه از جیبش زده بیرون.گفتم این چیه؟گفت:عکس دخترمه! گفتم:بده ببینمش.گفت: خودم هنوز ندیدمش! گفتم:چرا؟! گفت:الان موقع عملیاته،می‌ترسم مهر پدر و فرزندی کار دستم بده،باشه برای بعد!                                                               👈 خاطره درمورد شهید مهدی‌زین‌الدین از فرماندهان استان قم هستن در ۸‌سال دفاع مقدس                        شادی روح شهدا صلوات.....🌹
سلام بچه‌ها دکتری تو تهران می‌شناسید که بدون گرفتن زیرمیزی راحت سزارین بکنه؟ بیمارستانش خصوصی باشه ...

من میشناسم درخواست بده 

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
سلام بچه‌ها دکتری تو تهران می‌شناسید که بدون گرفتن زیرمیزی راحت سزارین بکنه؟ بیمارستانش خصوصی باشه ...

سلام بله دکتر من اینکارو میکنند فقط هزینه بیمارستان رو خودتون باید بدید دیگه بیمه قبول نمیکنه، خودشم اصلا زیر میزی نمیگیره

برای انجام چیزهایی که نداشته ای باید کارهایی را انجام دهی که قبلا هرگز تجربه نکردی🤩🥰
2706