2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من طبیعی زایمان کردم بیمارستان دولتی خیلی بهتر از خصوصی هس

اخه بستگی به نوع بیمارستانش داره ها، شما تهران بودید؟کدوم بیمارستان؟

برای انجام چیزهایی که نداشته ای باید کارهایی را انجام دهی که قبلا هرگز تجربه نکردی🤩🥰
2728
به سلامتی..همراه داشتی؟ینی گذاشتن

والا من  دولتیارو همراه تا جایی که میدونم نمیذارن، مخصوصا اگه طبیعی باشی، اما خصوصیا همراه میذارن،برای  سزارین هم روز زایمان تا شبش میگن همسرت باشه به هوای انجام کارها بعدش برای شب یه همراه خانم باید بیاد، البته این شرایط بیمارستانیه که من میخوام برم و خصوصیه. اونجا چون بیشتر اتاقاش خصوصیه تا دیروقت میذارن همسرت باشه

برای انجام چیزهایی که نداشته ای باید کارهایی را انجام دهی که قبلا هرگز تجربه نکردی🤩🥰
من طبیعی زایمان کردم بیمارستان دولتی خیلی بهتر از خصوصی هس

ببین به بدن طرف هم بستگی داره من خواهرم بچه اولش دولتی رفت خیلی اذیت شد بچه با دستگاه کشیدن بیرون الان سر دومی دوروز پیش زایمان کرد نیمه خصوصی میگفت اگه زیر میزی نداده بودم متخصص و نمی‌رفتم این بیمارستان میمردم میگفت ده سانتک باز بود بچه نمی اومد توان زور زدن نداشته میگفت یه لحظه از هوش رفتم ماما خودش انداخت روشکمم اینقدر فشار دادن تا بچه اومد اگه دولتی بود خدانکرده بلا سرش می آوردن 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
بیمارستان هاقوانینشون باهم فرق داره ولی کلابعداززایمان فق یک نفرهمراه میپذیرن اونم ازاول تازمان ترخی ...

من میخوام از خود بیمارستان یه پرستاری چیزی بگیرم.همراه ندارم

2706