2726

استامینوفن ساده در سرتاسر دوره بارداری مجازه

نیکمهرم تیر میاد خداوند ازمامادران شیر ب شیر بچه دار میپرسدجوانی ات در چ راهی صرف شد؟ج ما!درراه شیردرست کردن.پوشک عوض کردن.پی پی شستن!  خوب.گلدونه خانم مهرگان خانم هم دنیااومد.دست خانم دکتراحمدیان پوردردنکنه.خ زحمتشون دادیم.دخترداشتن حس بینظیریه.من ازاول عمرم تاحالا عاشق دختربودم وهستم امانمیدونم چرارادمهررو انگاربیشتردوست دارم خداروشکر ک خداجنسمون روجورکردومنولایق مادری دخترهم دونست.مهرگانم.عزیزدل مامان وبابا.خوش اومدی تودلم.منوباباوداداش رادمهرمنتظرتیم.بوس بوس من.انشاالله دامن همه منتظرازودسبزبشه.ازهمه کسایی ک برام دعاکردن سپاسگذارم.خواهرااگه میشه برام صلوات بفرستیدعددبارداریم پایینه.دعاکنیدخدابهم بچه دوم هم ببخشه دعاهای شمامعجزه اس.خداروشکر خدانورچشممون روصحیح وسالم دادبهمون.دعاکنید ببخشه بهمون پسرمون رو.واینکه سالم و صالح وخوش قدم وخوش روزی وعاقبت بخیر باشه.خدایادعای مادردر حق فرزند گیراس.توروبحق همین ماه رمضان کاری کن ک پسرم دستگیروچاره سازباشه برامردم.قدم توراه اصلاح امورمردم برداره.آمین امروز۱۸آذر۹۸سرصبحی ی لگد محکم زدی ب مامان(قربون مشت و لگدهات بشم.بعدش گفتم پسرمامان یکی دیگه ام بزنه مامان ببینه.یکی دیگه ام زدی ومامان ازرودلش احساس کرد ضربه ات رو.بازگفتم یکی دیگه ام بزن دیگه نزدی.بنظرتون رییس کیه؟مامان یانی نی؟  

چن وقتته؟؟شیر گرم بخور قبل خواب ارامش،داره میخوابی

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

تغذیت مهمه خود من از زیروز از سردرد،دارم جون میدم حالام معده درد،چون کلی خوراکی نفاخ با طببعت سرد،پشت سرهم خوردم😭😭

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.

من ۷ هفته هستم و گاهی سرگیجه دارم طبیعیه بچه ها؟هجدهم میرم سونو تشکیل قلب جنین ب امید خدا

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی،خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ،بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی،فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم،اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی،احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم😍
دوازده هفته

یه استامینوفن ۳۲۵میتونی بخور ولی  زیاده روی نکن میگن مجازه ولی خب نه خیلیی کمپرس اب گرم یا سرد رو گردنو کتفت بذار یکم نرمش بده سردرد هس تو بارداری یکم باید تحمل کنیی پنجره روباز کن نفسای عمیق بکش اکسیژن برسه به بدنت

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
تغذیت مهمه خود من از زیروز از سردرد،دارم جون میدم حالام معده درد،چون کلی خوراکی نفاخ با طببعت سرد،پش ...

من دقیقا از دیروز سردرد دارم خونه مادشوهرم بودم ساعت دوازده ونیم شام خوردن من بدنم سست شده بود از ضعف سردرد گرفتم دیگه هم خوب نشدم

🧚‍♀️
من ۷ هفته هستم و گاهی سرگیجه دارم طبیعیه بچه ها؟هجدهم میرم سونو تشکیل قلب جنین ب امید خدا

کم خونی کمبود اهن نداری؟فولیک اسیدتو مرتب بخور

من دقیقا از دیروز سردرد دارم خونه مادشوهرم بودم ساعت دوازده ونیم شام خوردن من بدنم سست شده بود از ضع ...

زن باردار مگه ۱۲شب شام میخوره تو باید ۱۲تو رختخواب باشی چرا رودربایسی میکنی برو نون پنیر بردار بخور تو گشنته به اون بچع هم گشنگی میدی گناه داره مدیونش میشی بخاطر رودربایسی

یه استامینوفن ۳۲۵میتونی بخور ولی  زیاده روی نکن میگن مجازه ولی خب نه خیلیی کمپرس اب گرم یا سرد ...

باشه عزیزم 

مرسی 

دقیقا پشت گردنمم درد میکنه

🧚‍♀️
2706