1735
1714
عنوان

واسه سردرد تو بارداری چی بخورم؟؟؟

158 بازدید | 32 پست

خیلیم بی خواب شدم 

خستم خوابم میاد ولی نمیتونم بخوابم چیکار کنم 

اعصابم بهم ریخته

فقط 23 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه یه صلوات واسه نی نیم بفرستین که سالم و سلامت بزرگ بشه و به دنیا بیاد اخه هنوز خیلی کوچیکه❤❤واسه همه منتظرا هم همیشه دعا میکنم که به زودی خدا یه نی نی سالم و خشگل بهشون بده

استامینوفن ساده در سرتاسر دوره بارداری مجازه

خدا رو شکر خدا نور چشممون رو صحیح و سالم داد بهمون...دعا کنید ببخشه بهمون پسرمون رو...و اینکه سالم و صالح و خوش قدم و خوش روزی و عاقبت ب خیر باشه...خدایا دعای مادر در حق فرزند گیراس...تو رو ب حق همین ماه رمضان کاری کن ک پسرم دستگیر و چاره ساز باشه برا مردم.قدم تو راه اصلاح امور مردم برداره.آمیییین امروز ۱۸آذر ۹۸ سرصبحی ی لگد محکم زدی ب مامان(قربون مشت و لگدهات بشم بره تو دلی منننن  )بعدش گفتم پسر مامان یکی دیگه ام بزنه مامان ببینه...یکی دیگه ام زدی و مامان از رو دلش احساس کرد ضربه ات رو...باز گفتم یکی دیگه ام بزن دیگه نزدی...ب نظرتون رییس کیه؟؟؟؟؟مامان یا نی نی؟  
چن وقتته؟؟شیر گرم بخور قبل خواب ارامش،داره میخوابی

دوازده هفته

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه یه صلوات واسه نی نیم بفرستین که سالم و سلامت بزرگ بشه و به دنیا بیاد اخه هنوز خیلی کوچیکه❤❤واسه همه منتظرا هم همیشه دعا میکنم که به زودی خدا یه نی نی سالم و خشگل بهشون بده

تخفیف 37 درصد ضد آفتاب اسپات بایودرما در جشنواره روز دختر

1718

من ۷ هفته هستم و گاهی سرگیجه دارم طبیعیه بچه ها؟هجدهم میرم سونو تشکیل قلب جنین ب امید خدا

فقط 28 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان،هی چرخی بزن در من و دل را بتکان،این هم نفسی چ حس و حالی دارد،در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤❤
دوازده هفته

یه استامینوفن ۳۲۵میتونی بخور ولی  زیاده روی نکن میگن مجازه ولی خب نه خیلیی کمپرس اب گرم یا سرد رو گردنو کتفت بذار یکم نرمش بده سردرد هس تو بارداری یکم باید تحمل کنیی پنجره روباز کن نفسای عمیق بکش اکسیژن برسه به بدنت

تغذیت مهمه خود من از زیروز از سردرد،دارم جون میدم حالام معده درد،چون کلی خوراکی نفاخ با طببعت سرد،پش ...

من دقیقا از دیروز سردرد دارم خونه مادشوهرم بودم ساعت دوازده ونیم شام خوردن من بدنم سست شده بود از ضعف سردرد گرفتم دیگه هم خوب نشدم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1760
من دقیقا از دیروز سردرد دارم خونه مادشوهرم بودم ساعت دوازده ونیم شام خوردن من بدنم سست شده بود از ضع ...

زن باردار مگه ۱۲شب شام میخوره تو باید ۱۲تو رختخواب باشی چرا رودربایسی میکنی برو نون پنیر بردار بخور تو گشنته به اون بچع هم گشنگی میدی گناه داره مدیونش میشی بخاطر رودربایسی

یه استامینوفن ۳۲۵میتونی بخور ولی  زیاده روی نکن میگن مجازه ولی خب نه خیلیی کمپرس اب گرم یا سرد ...

باشه عزیزم 

مرسی 

دقیقا پشت گردنمم درد میکنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1665
من دقیقا از دیروز سردرد دارم خونه مادشوهرم بودم ساعت دوازده ونیم شام خوردن من بدنم سست شده بود از ضع ...

تو باید زودتر بخوری شام ..چرا گشنگی دادی به خودت

فقط 6 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کم خونی کمبود اهن نداری؟فولیک اسیدتو مرتب بخور

والا ۷ ماه پیش چکاپ کامل کردم کم خون نبودم و همه چی ok بود ،حالا دیروز آزمایشات روتین دادم ک ی چکاپ و شنبه جوابش میاد میبرم دکترم ببینه فولیک اسید میخورم مرتب،اصلا تو عمرم سرگیجه نداشتم از وقتی باردارم دارم

فقط 28 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان،هی چرخی بزن در من و دل را بتکان،این هم نفسی چ حس و حالی دارد،در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤❤
زن باردار مگه ۱۲شب شام میخوره تو باید ۱۲تو رختخواب باشی چرا رودربایسی میکنی برو نون پنیر بردار بخور ...

نمیتونم تو خونشون چیزی بردارم بخورم 

اونام عقلشون نمیکشه من حاملم دیشب مردم فقط 

هرقاشقی که میخوردم فقط حالم بدتر میشد 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم دقیقا همین هفته ها سردردای شدید میگرفتم..استامینوفن بخور من که باید میرفتم سرم بزنم

خوردم اگه خوب بشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
والا ۷ ماه پیش چکاپ کامل کردم کم خون نبودم و همه چی ok بود ،حالا دیروز آزمایشات روتین دادم ک ی چکاپ ...

یکمش که طبیعی هس شاید اهنتم کم باشه عدسی خوراک لوبیا حتمن تو برنامه غذاییت باشه اسفناج بگیر بپزز بخور فقط کم بدرس همش تازه باشه بمونه اهنش ازبین میره خرما روزی دوتا بخور بدت نمیاد خرما رو تخم مرغ بزن صبونه بخور چاییتم کم کن خیلیم کمرنگ

1651