2737
2734
عنوان

گردن درد 😢

1534 بازدید | 30 پست

من گردنم درد میکنه نمیدونم از چیه وقتی درد میکنه خیلی سفت میشه و هم زمان سرمم درد میگیره سرم شونه هام گردنم شونه ام و گردنم خیلی سفت میشه 

و دردشم ۲ ۳ روز طول میکشه خوب بشه 

کسی تاحالا اینجوری شده ؟ 

گوشی رو باید بذاری کنار. دستشویی فقط فرنگی. مدل مطالعه و نشستنت رو درست کنی. لبنیات زیاد مصرف کن. چکاپ بده اگه ویتامین dکم داری بخور. هر وقت کرونا کم شد برو باشگاه. پیلاتس ثبت نام کن. خوب میشی. 

یه خانم مستقل و قوی 

برو دکتر حتما

من ی بار ب خاطر این ک خیلی سریع سرمو چرخوندم گردنم گرفت میرفتم تو حموم زیر اب داغ ماساژ میدادم خوب میشد

خدایاشکرت بابت همه چیزایی که بهم دادی.                            

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یادم رفت بگم. بالش تم عوض کن. طبی پروانه ایی بگیر. این بالشای مامان دوز به درد نمیخورن. دکتر رفته بودم گفت همه شون به درد نخور هستن. همه باید بالش طبی استفاده کنن. 

یه خانم مستقل و قوی 
مرسی عزیزم 

یا انحراف گردن داری یا دیسک گردن 

💙گروه آبی💙وزن اولیه 👈۷۵ 😮وزن شروع چالش پاییزی ۷۰😍وزن هدف چالش پاییزی  ۶۰ ❤تو مرا جان و جهانی 😍❤خداجون دورت بگردم جواب گریه هامو دادی 🥰🥰🥰🥰🥰آهای اونایی که دیسک کمر دارید هچوقت عقب نکشید هیچ وقت ناامید نشید هیچ وقت تسلیم نشید شما ها میتونید مثل من دوباره بهبودی کامل تون رو بدست بیارید 🥰🥰🥰🥰🥰روزگار صحنه غمگینی نیست بخند و بخند و شاد باش که عمر در گذر است همچوباد 🥰🥰🥰🥰🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
2738

زنگ بزن 4030 بپرس راهنماییت میکنن

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی

یه حوله لوله کن بزار زیر گردنت جوری که سرت بیفته عقب کلا از ۵دیقع شروع کن بیشترش کن تا برسه به یه شبانه روز با حوله بخوابی

💙گروه آبی💙وزن اولیه 👈۷۵ 😮وزن شروع چالش پاییزی ۷۰😍وزن هدف چالش پاییزی  ۶۰ ❤تو مرا جان و جهانی 😍❤خداجون دورت بگردم جواب گریه هامو دادی 🥰🥰🥰🥰🥰آهای اونایی که دیسک کمر دارید هچوقت عقب نکشید هیچ وقت ناامید نشید هیچ وقت تسلیم نشید شما ها میتونید مثل من دوباره بهبودی کامل تون رو بدست بیارید 🥰🥰🥰🥰🥰روزگار صحنه غمگینی نیست بخند و بخند و شاد باش که عمر در گذر است همچوباد 🥰🥰🥰🥰🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
ببخشید دوست عزیز شما نمیدونی واسه زانو درد چکار بابد بکنیم😢😢

نه والا زانو درد تجربه شو ندارم. اما فامیلامون داشتن یادمه دکتر زانو بند طبی داده بود. به اونم گفته بود فقط توالت فرنگی برو. رو زمین اصلا نشین. فقط صندلی. کفش طبی مناسب بپوش. حدود ۳_ ۲ سانت پاشنه داشته باشه. نه کمتر نه بیشتر. لبنیات مصرف کن. 

اگه با اینا خوب نشدی باید بری دکتر دیگه. عکس بگیری و فیزیوتراپی. 

یه خانم مستقل و قوی 
استارتر عزیز امیدوارم هرچه زودتر خوب بشین منم زانوم درد میکنه و ورم داره😢😢 نمیدونین چکار باید ان ...

یا روماتیسم یا واریس 

به احتمال زیاد واریس باید برید دکتر

2706