2726
عنوان

بی بی چک...

192 بازدید | 12 پست

چرا بی بی چوم پررنگ نمیشه؟یعنی بتام بالانمیره؟؟؟دوروز پیش دادم گفت بتا۴۲ امروز بازم باید برم ازمایش روز۳۵ هستم.برام دعاکنین بتام بره بالاااا 

دخترم همه دنیامه🥰

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم من از سه روز قبل پری تا موعد پری کمرنگ میشد یه روز بعد موعد پرنگ شد و بتا 401

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی،خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ،بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی،فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم،اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی،احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم😍
2728

نگران نباش روز ب روز بالا میره مبارکه مامان شدنت گلی خانوم

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی،خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ،بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی،فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم،اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی،احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم😍
پس امیدوار باشم.ولی چرا بی بی چکم پررنگ تر نمیشه

ربطی نداره.بی بی چک اصلا اعتمادی بهش نیست.برای من وقتی ازمایشم مثبت بود با بتای بالا۹۰۰ ولی بی بی چکم سه تاش منفی میشد کلا یکی مثبت کمررررررنگ من و شوهرم چراغ قوه میزدیم میدیدیم

خب من خیلی شده از موعود پریودم.روز ۳۳ رفتم ۴۲ بود

الان روز چندمی؟