2410
2553
عنوان

این منظورش با منهد

| مشاهده متن کامل بحث + 303 بازدید | 24 پست

ک شعر گفته ...گلی نداریم به ابرا برسه اگه برسه گلدونو می ترکونه باید خاکشو عوض کرد ...چ چیزایی برای تشبیه و استعاره انتخاب می کنن 

با همه چیز درآمیز، و با هیچ چیز آمیخته مشو! که در انزوا پاک ماندن، نه دشوار است، و نه با ارزش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
ریشه اش به ابرها برسد!!! 😕

والا بخدا احتمالا بی ریشه بوده طرف سرو تهشو با ریشه هم اوورده بگه من خیلی خوبم با ریشه ام تو تازه ب دوران رسیده ای..منتهی ت ر زده با این ادبیاتش

با همه چیز درآمیز، و با هیچ چیز آمیخته مشو! که در انزوا پاک ماندن، نه دشوار است، و نه با ارزش
ی بنده خدا تو مجازی به قصد این که مخاطب منم این متن رو گذاستع

توام کامنت ایننو بزار

یه وقت هایی میشه
توی همین دنیای مجازی هم
ادب و عفت و زیبایی چنان در کلام یک دوست
نمایان میشه
که حتی میتونی
به بلند مرتبه بودن و زیبایی ِ باطن و شخصیت ِ واقعی ِ دوست
مطمئن بشی ...
دیگه مهم نیست دوست ِ قدیمی باشه یا جدید ...
نزدیک باشه یا دور ...
مرد باشه یا زن ....

http://goftino.com/c/cK0TvH دوست داشتی بیا گفتگو 
والا بخدا احتمالا بی ریشه بوده طرف سرو تهشو با ریشه هم اوورده بگه من خیلی خوبم با ریشه ام تو تازه ب ...

فک کنم اشتبا تایپیه اسیه😅 ولی کلا خوشم نمیاد ازین آدما که اینجوری به دیگران تیکه میندازن😒

2714
والا بخدا احتمالا بی ریشه بوده طرف سرو تهشو با ریشه هم اوورده بگه من خیلی خوبم با ریشه ام تو تازه ب ...

😂😂😂اون ریشه رو من اشتباه نوشتم ساقه بوده

خوشبختی جوونا صلوات ☺
😂😂😂اون ریشه رو من اشتباه نوشتم ساقه بوده

بگو شعر نگو بابا درست حرف بزن ببینم چی می گی ....قول بهت می دم هیچی تو هم نباشه(نسبتی هم نداره) توهم زده فقط...این ی قدم برداره برات هر چی خاکه ریشه دار می کنه 😎