2733
2734
خوبه که شما نمیتونی و شوهرت این عیب و میپوشونه البه نه عاقلانه

حرف شوهرم درسته ی جورایی مامانم انتظار داره همه عین خودش باشن وقتی نیس چیکارکنم خب ی جوری شده ک به رندگی خودمم سردشدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بدیش اینه ک دلم نمیخاد مامانم ناراحت شه 

نزار اونم ناراحت بشه از چندبار دوبارش رو نه بگو به یه بهانه هی که فلان کار رو داریم اینجور به مرور عادت میکنه همیشه نباید  شما حساب کنه مهم زندگیه خودته

واقعا دلم میخادگریه کنم

باور کن میتوونی.. منم خجاالتییم بودم بیش از حد .. نمیتونستم ن بگم.. الاان خیلی بهترم.. شماهم میتوونی.. 😉 

اگ خودت بخوای!!!

میشه برای خوشبختیم و موفقیتم صلوات بفرستین😍
2731
نزار اونم ناراحت بشه از چندبار دوبارش رو نه بگو به یه بهانه هی که فلان کار رو داریم اینجور به مرور ع ...

امروز بهش گفتم مادر من وقتی واسه من و خانواده خودش نمیکنه چه انتظاری داری تو گفت من غلط بکنم دیگه چیزی بخام از صبح اعصابم خورده هرکاری میکنم اروم نمیشم 

باور کن میتوونی.. منم خجاالتییم بودم بیش از حد .. نمیتونستم ن بگم.. الاان خیلی بهترم.. شماهم میتوونی ...

من واسه بقیه برام مهم نیس ولی برای مامانم حساس شدم ی طرف مامانمه ی طرف شوهرم 

من واسه بقیه برام مهم نیس ولی برای مامانم حساس شدم ی طرف مامانمه ی طرف شوهرم 

فکر کن جواب منطقی بهشون بده .. دیگ ناراحت نمیشن😉

میشه برای خوشبختیم و موفقیتم صلوات بفرستین😍
2738
مگه میخواست چیکار کنه

ما ی جای دیگه کارمیکنیم ازمون خواست ی وسیله ای رو برای یکی ببریم شوهرم گف من خوشم نمیاد نمیبرم بعدم ک دیشب راضی شد صبح بابام نصفشو نزاشته بود اومدن ببرن زنگ زدم مامان این ک کمه گفت ک درسته بابا یادش رفته ولی شوهرت نباید میگف اینا کمه 

خیلی بده این حس کاملا درکتون میکنم سخته منم خودم تو این شرایط قرار میگیرم گاهی اوقات 

البته نه از طرف همسرم ازاینکه خونواده چیزی بخوان ازم نمیتونم نه بگم درقبال خواستشون 

نه اینکه ناراحت باشم برعکس خوشحال میشم کاری تونسته باشم انجام بدم ازاینکه یه روزی چیزی بخوان من نتونم واقعا استرس میگیرم 

http://goftino.com/c/cK0TvH دوست داشتی بیا گفتگو 
خیلی بده این حس کاملا درکتون میکنم سخته منم خودم تو این شرایط قرار میگیرم گاهی اوقات  البته نه ...

منم بخدا تو فامیل مشهورم به اینکه کار همه رو راه میندازم خوشحالم میشم ولی چیزی ک مربوط به همسرمه ک نمیتونم مجبورش کنم

منم بخدا تو فامیل مشهورم به اینکه کار همه رو راه میندازم خوشحالم میشم ولی چیزی ک مربوط به همسرمه ک ن ...

مجبور نکن هر ادمی مسئول رفتار وگفتار خودشه تو خوب بمون خوب بودن پررنگتره 

http://goftino.com/c/cK0TvH دوست داشتی بیا گفتگو 
2706