2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بورس شاخص های زیادی داره و اگه هیچ اطلاعاتی نداری بهتره وارد نشی وقبلش حسابی تحقیق کنی و یاد بگیری .به هیچ عنوان یدفه ایی وارد نشو چون پولت و هدر میدی

..بورس برای افرادی مناسبه که قبل از ورود تمام اطلاعات رو دارن و میدونن میخان چیکار کنن.عجله نکن و خوب فکر کن

2728
بورس شاخص های زیادی داره و اگه هیچ اطلاعاتی نداری بهتره وارد نشی وقبلش حسابی تحقیق کنی و یاد بگیری . ...

از طریق یوتیوب دارم یاد میگیرم به نظرت سهام های بنیادی خوب هستن ؟؟ من گفتم برم خوب راجبش تحقیق کنم از اونا بخرم دردسرشم کمتره ولی هنوز خیلی اطلاعات ندارم

😂🤣😈?!?!Why so serious
کمترین مبلغی که میشه باهاش تو بورس شرکت کرد چقده؟

فک کنم برا عرضه اولیه ها خیلی پول کمی بخواد مثلا بعضی سهم ها۴ هزار و ۵۰۰ هست بعد به فرض میتونی ۵۰ تا بخری تو با اون مقدار پولی که داری حتی ۵۰ هزارم میشه بخری ولی عملا سودی نمیکنی 

😂🤣😈?!?!Why so serious
از طریق یوتیوب دارم یاد میگیرم به نظرت سهام های بنیادی خوب هستن ؟؟ من گفتم برم خوب راجبش تحقیق کنم ا ...

حتما حتما با کسی ک تو این کار وارده کار کن یه مدت برو وردستش راه و چاه یاد بگیر اینترنتی چیز زیادی یاد نمیگیری..در هر صورت هر سهامی بخای برداری حتی اگ بی دردسر باید بازارو فوت اب باشی تا خدایی نکرده همچین اتفاقی ک بالا گفتم برات نیفته.عزیزم من چون تو بورس نیستم پس اطلاعات زیادی ندارم 

فک کنم برا عرضه اولیه ها خیلی پول کمی بخواد مثلا بعضی سهم ها۴ هزار و ۵۰۰ هست بعد به فرض میتونی ۵۰ تا ...

دقیقا همینه فقط خریدن سهم ملاک نیست مهم سودیه که باید بکنی.متاسفانه خیلیا با خوشحالی اولش میان میگن مثلا من هزار تا سهم خریدم و سهام دارم و فلان ولی در اخر سودی نصیبش نمیشه.پس تنها خریدن سهم ملاک نیست هر چی هم زیاد بخری ولی سود نکنی و حتی بدتر از اون ضرر کنی فاجعه اس

چه جالب یعنی با زیر یه میلیونم میشه اینجوری همه میتونن شرکت کنن

آره بعضی سهام ها هستن بهشون میگن عرضه اولیه خوبی این عرضه اولیه ها اینکه که تا یه مدت خوب سود میکنن و تقریبا بیشتر مردم خواهانشون هستن و چون خواهان زیاد دارن تعداد سهم زیادی به هرکسی نمیرسه بعد مثلا میگنکه به هرکسی ۵۰ تا سهم میرسه که سقف پولیش مثلا میشه ۳۰۰ هزار حالا اگه ۳۰۰ هزارم نداشته باشی میشه میشه با۱۰۰ هزارم بخری ولی تعداد سهمت کمتر میشه و چون سهمت کمه وپول زیادی نذاشتی خیلی سود نمیکنی مثلا شاید با پول سودت بشه اب معدنی خرید ولی اگه همه ی عرضه اولیه ها رو کامل بخری خوب سود میکنی

😂🤣😈?!?!Why so serious
اگه اهل ریسکی اره مث توتو زدن و بازی بت فوتبال باید اهل ریسک باشی همون قد ک دنبال سودی از ضررش نترسی ...

مگه سهامش چی بود ؟؟؟ فک کنم قشیر هی داره منفی میخوره

😂🤣😈?!?!Why so serious
اسی جان اگه بورس بلد نیستی پولت رو بذار صندوق بورسی یا سبد گردانی و خودت فقط عرضه اولیه خرید کن و نگ ...

فعلا خودم فقط دارم عرضه اولیه میخرم سبد گردان چه قد سود میگیره تقریبا ؟؟

😂🤣😈?!?!Why so serious
2706