2726
عنوان

چرا بعضیا انقد عقده دارن...

| مشاهده متن کامل بحث + 723 بازدید | 60 پست

بیخیال بابا حرفاشون چه اهمیتی داره؟ 

رسول مهربانی ها حضرت محمد صلی الله علیه وآله : «مؤمن، شوخ و شنگ است و منافق، ترش رو و خشمگین» خب بنده یک عدد انسان شاد و مهربونم و صد البته عاشق خدایی که منو لایق دونست و محبت امیرالمؤمنین و فرزندانش رو در دل من قرار داد  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

به خدا من اصلا اهل پز نیستم هیچوقتم فخر نفروختم از تاپیکامم مشخصه حتی اینجا که کسی نمیشناسه از هیچی ...

به کتفت بابا استوريم اصلا نذاري در جوابش

بذار همینطوري جلز و ولز بزنه

شـبی از مـیان اینهـمه درد امیـد می‌رویـد…🌱💛
2728

وقتی حسادت باشه، دلیل و منطق نداشته باشند راهی جز تمسخر و تحقیر ندارن و در واقع این افراد دارن خودشونو تحقیر میکنن چون دارن نشون میدن من چون نمیتونم به تو برسم ،دارم تحقیرت میکنم.. ولی گاهی اوقات باید بهشون گفت نحوه تمسخرت برای فردی که توی ایینه میبینی چجوریه؟؟😆

حرص نخور بیخیال ، با یه نیشخند از کنارش رد شود و بهش فرصت بده بزرگ شه و ارزش خودتو پایین نیار ❤💕❤💕❤💕😊😎😎

آن کس که بداند و بخواهد که بداند♡خودرا به بلندای سعادت برساند☆ آن کس که بداند و نداند که بداند♡باکوزه ی آب است ولی تشنه بماند☆ آن کس که نداند و بداند که نداند♡جان و تن خودرا ز جهالت برهاند☆آن کس که نداند و نداند که نداند♡درجهل مرکب ابدالهر بماند☆آن کس که نداند و نخواهد که بداند♡حیف است چنین جانوری زنده بماند..🕊            

تو 31ذسالگی چقد بچگانه عمل میکنن بعضیا. توم استوری کن بزرگی که به سن نیس به عقله. تگ کنش😂

یه دمپایی ابری خیلی نرم خریدم  میخام بدم همسایه طبقه بالامون بگم بده پسرش سماش اذیت نشه وقتی داره جفتک میندازه    آییییی مرغ سحری صب کن مارو باخود ببر از کوچه ها آییییییی مرغ سحری خیر نبینی 
فر خیلیم خوشگله.موهای صاف و لخت چه جذابیتی داره اخه😐(موهای خودم صاف و لخته)

خیلی هم جذابه

موهای من لخته اصلا هم دوست ندارم فر کنم

نه اینکه بگم فر خوشگل نیستا

من اینطوری دوست دارم به نظرم جذابتره

خیلی هم جذابه موهای من لخته اصلا هم دوست ندارم فر کنم نه اینکه بگم فر خوشگل نیستا من اینطوری دوست ...

منم همینو میگم اقا هرکسی هرجوری که هست ما حق نداریم قضاوتش کنیم و مسخرش کنیم...مگه طرف دست خودشه موهاش صاف یا لخت باشه😞

2706