2737
2734
عنوان

مادرشوهرم بم جلو شوهرم کنایه میزنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1787 بازدید | 115 پست

ب نظر من اصلا جوابشون نده جلو شوهرت هم هیچ شکایت و گله ای نکن کم محلی هم میسوزونتشون هم احترام ها حفظ میشه بخای جواب بدی حریمی نمیمونه بعدا عیب از این جور شوهراهست ک بجا یهرطرفه رفتن میانه روی نمیکنند و زنا رو خورد میکنند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا همین بدبختی منه

ببین من اصلا اهمیت نمیدم

خیلی بهتر شده 

خیلی کمتر میگه

وقتی حرفشو میزنه تموم میشه من سریع یه موضوع پیدا میکنم با شوهرم صحبت میکنم

یعنی به هیچ جام نیست حرفایی که زدی

2728
من مادرشوهرم که بهم متلک انداخت هیچی جوابش رو ندادم جوری که انگار نشنیدم بعد اومدیم خونه به شوهرم گف ...

قراره آخر ای ماه بریم طبقه بالاشون تو سه سوت مخ شوهرمو زدن.مثلا زن فلانی باهاش همراه نیس وتو فکر شوهرش نیس وکلی چیزای دیگ ک بمن میخوره شوهرمم میگ باید بریم اونجا توفکرم نیستی و...

قراره آخر ای ماه بریم طبقه بالاشون تو سه سوت مخ شوهرمو زدن.مثلا زن فلانی باهاش همراه نیس وتو فکر شوه ...

نرو بد بخت میشی 

نمی تونم اینجا بگم ولی خدا خودش میدونه من دلم چی میخاد انشاالله تا این تاریخ به بهترین شکل ممکن و به صلاحم انجام شده باشه الهی امین
2738
کلازن حامله رو نباید کسی اذیت کنه  گناهه

والا چی بگم عزیزم میخان بترکن ک باردارم هم عروسمم بارداره بعد جلو شوهرم همش تعریف از اونه وتوله ای ک میخاد بزاد شوهرمم هرلحظه سراغشو میگیره فک کنید چقد ضایعس ز میزنه ب دختر برادرش بااینک خیلی مذهبین میگ حال بچه توشکم مامانت چطوره بعد بش میگن بچه جدیدتو تحویل نگیر زیاد پسرت صدمه میبینه شوهرساده منم میگ آره شما درست میگین

ب نظر من اصلا جوابشون نده جلو شوهرت هم هیچ شکایت و گله ای نکن کم محلی هم میسوزونتشون هم احترام ها حف ...

آخه چکار کنم با گیرایی ک شوهرم بم میده مثلا اگ گفتن فلانی رو حاجب زنش حساسه اون دیگ باید دمار از روزگار من دربیاره ازبس الکی بم گیر میده منم بعضی موقه ها ازهمه جا بیخبر باشوهرم خوبم یهو میبینم قاطی کرده ب چیزای بیخود گیر میده انگار موجی میشه

قراره آخر ای ماه بریم طبقه بالاشون تو سه سوت مخ شوهرمو زدن.مثلا زن فلانی باهاش همراه نیس وتو فکر شوه ...

اشکال نداره عزیزم برو خيلي هم خوبه که اجاره ندین کمک زندگیتونه  فقط حد و حدود رو از اول خوب مشخص کن با رفتارت

منم دقیقأ بغل مادرشوهرمم😊

اما از همون اول جوری رفتار کردم که فقط با دعوت میرم

اونا هم چون من نمیرم زیاد خونم نمیان بیشتر درحد تلفن 

فقط یادت باشه اگه از اول وا بدی با این مادرشوهر کارت تمومه

آخه چکار کنم با گیرایی ک شوهرم بم میده مثلا اگ گفتن فلانی رو حاجب زنش حساسه اون دیگ باید دمار از روز ...

دقیقا عین منی جدیدا فاز مرد سالاری شوهرم رو تقویت کردن کلا با کتک و زور حرف خودشا پیش میبره میخاد زور بگه و بگه حرف مرد یک کلام من خیلی خسته شدم ازش ولی مجبورم تحمل کنم و کوتاه بیام 

اشکال نداره عزیزم برو خيلي هم خوبه که اجاره ندین کمک زندگیتونه  فقط حد و حدود رو از اول خوب مشخ ...

از ای ب بعد ک کنترل دست خودشه.مثلا حساب کن پدرشوهرم زندس ولی اون میاد عقب ماشین پیش من بااینک خودشون ماشین دارن ومادرشوهرم پیش شوهرم میشینه خانوادمم ک محدود میشن برا رفتو آمد 

2706