2726
عنوان

مادرشوهرم بم جلو شوهرم کنایه میزنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1779 بازدید | 115 پست
مادرشوهر که اگر مادرشوهر نبود اسمش مادرشوهر نبود لال بمیره الهی

عزیزم نفرین نکن، خیلی از عروسا مقصره صددردصدن. مامان من همه میگن فرشتس برا عروسامون، ولی امان از ذات ناپاک. یکیشون خیلی اذیت می‌کنه ، هر چند وقت یه بار دلش تنگ میشه برا جنگ ، از زیر سنگ حرف در میاره تا جنگ به راه بندازه. لطفا نفرین نکن چون عروسا هم پلید تشریف دارن بعضیاشون

این کاربری کاربری دست دو تا رفیقه 😎 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برای چی به شوهرت توضیح میدی اره اصن ضیعفی که چیی خودتو دست کم میگیری 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

بخدا منم همین مشکل دارم ب نظر خودم عیب از شوهرمه چون اون رو داده بهشون ک تا این حد پیش رفتن تازه بعضی موقع ها هم ک ناراحت شدم کلی حرفم شوهرم بارم میکنه و  بهم توهین میکنه حرف بد میزنه خودشیفته و بی درک و فهمه

2728
توام متلک بپرون بهش یا اگه میخای کلا اعصابت بهم نریزه پیشش دیگه اصلا نرو

مثلا حرف من چنروز بخاطر بارداریم مریص بودم مامانم اومد پیشم بچه دوممه اون همش حرف ی زنی رو میزد ک بادوتا بچه چقد فرزه و کاربلده و...شوهرمم مث موم تودستاشونه 

بیخیال بذار بگه حرفشو ب خودت نگیر..سر صب با مادرشوهرت چ کارداری 😄

._. استادمون‌میگفت‌:ماشینو‌که‌طراحی‌میکنن یه‌آینه‌کوچیک‌میزا‌رن‌واسه‌‌نگاه‌کردن‌به‌عقب یه‌شیشه‌بزرگ‌میزارن‌واسه‌دیدن‌جلو همونقد‌ر محدود‌به‌گذشته‌نگاه‌کنید نگاهتون‌به‌جلو‌باشه!"میفهمین‌کِه‌چی‌میگم.. #زندگی‌ذره‌کاهیست که‌کوهش‌کردیم... مامان یه پسر کوچولو هستم^^

من پیشنهاد میکنم قوی تر باشید و تو رفتارتون تجدید نظر کنید

نه اینکه مث خودش ون بهشون توهین کنید (چون از شما بزرگترین و احترامشون واجبه )

ازیه طرفم اهمیت ندادن به کاراشونه که حس خودتو لااقل خوب میکنه...

تازه غیر مستقیم رفتاراشون واین حس وبرداشت شما شاید باشه که منظور خاصی از حرفاشون دارن

http://goftino.com/c/cK0TvH دوست داشتی بیا گفتگو 
مثلا حرف من چنروز بخاطر بارداریم مریص بودم مامانم اومد پیشم بچه دوممه اون همش حرف ی زنی رو میزد ک با ...

کاش ی سمی چیژی میریختی میمرد😑چقد بعضیا کرم دارن از رو بیکاری اهههه 

نرو پیشش لصن نرو ب حرفاشم توجه نکن از قصد میگه تو رو اذیت کنه تو اصلاااا محل نده با خنده همش باش

عزیزم نفرین نکن، خیلی از عروسا مقصره صددردصدن. مامان من همه میگن فرشتس برا عروسامون، ولی امان از ذات ...

مادرشما رو کاری داشتم؟

مادرشوهر خودم یک آدم عجیب غریبیه درهای فکر کردنشو میبنده دهنشو باز میکنه و هرچی دلش میخواد میگه انقدر میگه تا دهن مهن منو سرویس کنه یه خوبی میکنه ۵تا بدی پشت هم بهشم بگی میگه من از قصدی نگفتم 

لایک نکن جون خودت ریپلای بهتره ماسکتم بزن کرونا خیلی خره
جلوو شوهررت اصلاا هیچی بهشون نگوو..  حتیی بدی خونوادشو نگوو بهش همش تعریفشوو کن و.. دیگ میبینه ...

آخه بدبختیم اینه ک شوهرم متوجه نمیشه ک ازشون بدش بیاد چون غیرمستقیم میگن ولی قشنگ با من بد میشه 

آخه بدبختیم اینه ک شوهرم متوجه نمیشه ک ازشون بدش بیاد چون غیرمستقیم میگن ولی قشنگ با من بد میشه  ...

دقیقا سیاست مادر شوهر منم همینه

هر بدیای عروس زهرا خانم میگه که کاراش شبیع کارای منه   

آخه بدبختیم اینه ک شوهرم متوجه نمیشه ک ازشون بدش بیاد چون غیرمستقیم میگن ولی قشنگ با من بد میشه  ...

تو سرسنگین باش باهاشوون.. شاید بهتر شدن..

خیلییی بده کسی چیزیت بگه.. من ک گریم میگیره😭

میشه برای خوشبختیم و موفقیتم صلوات بفرستین😍

من مادرشوهرم که بهم متلک انداخت هیچی جوابش رو ندادم جوری که انگار نشنیدم بعد اومدیم خونه به شوهرم گفتم و حرفم رو قبول کرد و قرار گذاشتم دیگه پام رو اونجا ندارم نه زنگی و نه رفتنی الان مدام مامان و بابای شوهرم مدام زنگ میزنن و خواهش که برم دیدنشون

تو هم خودت رو از اطراف مادرشوهرت دور کن

2706