1735
1765
عنوان

مادرشوهرم بم جلو شوهرم کنایه میزنه

1436 بازدید | 115 پست

سلام عزیزان.مادرشوهرم ودخترش ب صورت کاملا غیرمستقیم براهرمسئله ای حتی دسشویی رفتنم ی مثال داره ازبقیه ک اونو جلو شوهرم باکنایه میگ ک مثلا برسونه ب شوهرم ک من خوب نیستم وصعیفم وبدجنسم و... شوهرمم هرچه بهش میگم باز گول حرفای خارمادرشو میخوره.شما باشید چطو جوابشو میدین وقتی مخاطبش من نیستم وحرف یکی دیگ رو میزنه اما منظورش تابلویه ک منم 

عفونت مجاری ادرار دارید؟ عفونت شما موقتی خوب میشود و دوباره باز میگردد؟  

داروی کانفرون بیونوریکا آلمان مشکل شما را برطرف می کند. 

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

1718

مادرشوهر که اگر مادرشوهر نبود اسمش مادرشوهر نبود

لال بمیره الهی

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تفسیر انواع آزمایش ها تا جایی که بلد باشم عکس رادیولوژی هم اگر بلد باشم تفسیر میکنم کاری داشتید  توی آخرین پستام بگید و لینک بذارید یا تگم کنید . خانومای محترم و گل همیشه برای باز شدن گره از زندگیتون ۴۰ روز پشت سرهم سوره ی بقره گوش کنید یا بخونید 😎هیچوقت و تحت هیچ شرایطی پیش دعانویس نرید... تا خدا هست چرا بنده ی خدا؟

بگو دوستم یه مادرشوهر داره مدام تو همه چی نطر میده وای مگه میگه ادم انقدر حسود و عقده ای باشه؟! 😁😁😁

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
1760

چرا شوهرتون رو هشیار میکنید و میگید منظورش منم؟ باور کنید آقایون خیلی وقتها کنایه ها رو نمیگیرن ، انقدر که ما خانم ها براشون توضیح میدیم بدتر حساسشون میکنیم .

مادرشوهرتون اگر مثال زدن شما پا به پای مادرشوهرتون ایشون رو همراهی کنید انگار نه انگار با شما هستن . مثلا بگید وای جدا ؟ چه زنایی پیدا میشن. ای بابا چرا پس اینجوری میکنه فلانی و ... چه میدونم از این حرف ها دیگه.

ولی دیگه هیچ وقت نشینید کنایه های مادرشوهرتون رو برای همسرتون توضیح بدید . 

#palestine     #شهید_القدس     #القدس_لنا                 آرامم چونان لبخندت ، گویی کار به جایی رسیده که فرماندهی از زمین کفایت نمیکرد،و باید میرفتی از بالا کار را پی میگرفتی!زمان ایفای نقشت در زمین تمام شد و ماموریت جدیدت در آسمان شکل گرفت .حالا فرمانده ی مقاومت هستی از آسمان ، حالا راحت تر سرکشی میکنی به خطوط،بی واسطه تر پیام میفرستی برای نیروها،پیشرفته ترین رادارها هم نمیتوانندرفت و آمدت به قلب سپاه را رصد کنند.بی نقص ترین پهپادها هم نمی توانندروحت را هدف قرار دهند، ترورکنند! آن محدودیت تن و جسم سردار ما تمام شد،حالا سردار قدرتی دارد اندازه ی تمام اساطیر! وسعتی دارد اندازه ی کل دنیا!بیچاره شدید ، شیشه ی عطر را شکستید،عطر را پراکندید ! بی عقل هااا... با خودتان چه کردید؟!!متشکر که زوال و افول تان را معجل کردید، ممنون که گورتان را کندید.
1665
مادرشوهر که اگر مادرشوهر نبود اسمش مادرشوهر نبود لال بمیره الهی

عزیزم نفرین نکن، خیلی از عروسا مقصره صددردصدن. مامان من همه میگن فرشتس برا عروسامون، ولی امان از ذات ناپاک. یکیشون خیلی اذیت می‌کنه ، هر چند وقت یه بار دلش تنگ میشه برا جنگ ، از زیر سنگ حرف در میاره تا جنگ به راه بندازه. لطفا نفرین نکن چون عروسا هم پلید تشریف دارن بعضیاشون

کاربریمان دست دو نفره ترکیده بدون شماره است دوستان متجسس😂(واقعن دیگه جفتمون شماره دیگه ای نداشتیم تا عضو شیم)😂   برام دعا کنید و صلوات بفرستین چون خیلی محتاجم به دعاتون ،مخصوصا اونایی ک نی نی تو دلشون دارن و دلاشون پاکه🥺لا حول و لا قوه الا بالله العلی عظیم....

بخدا منم همین مشکل دارم ب نظر خودم عیب از شوهرمه چون اون رو داده بهشون ک تا این حد پیش رفتن تازه بعضی موقع ها هم ک ناراحت شدم کلی حرفم شوهرم بارم میکنه و  بهم توهین میکنه حرف بد میزنه خودشیفته و بی درک و فهمه

توام متلک بپرون بهش یا اگه میخای کلا اعصابت بهم نریزه پیشش دیگه اصلا نرو

مثلا حرف من چنروز بخاطر بارداریم مریص بودم مامانم اومد پیشم بچه دوممه اون همش حرف ی زنی رو میزد ک بادوتا بچه چقد فرزه و کاربلده و...شوهرمم مث موم تودستاشونه 

1651