1735
1707

ن

میشه واسه رسیدن ب حاجتم واسم صلوات بفرستی؟ خدایا من از تنهایی خیلی میترسم..میشه بغلم کنی؟                               با احتیاط تایپ کنید!پشت هر کدام از این کاربری ها انسانی نشسته است ک ممکن است با یک حرفی ک از نظر خودت شوخی و خنده دار  است دلی بشکند و ساعت ها ذهنی آشفته شود!!! اگر چیزی را درک نمیکنید مسخره هم نکنید اگر چیزی با اعتقادات شما مطابقت ندارد نظر هم ندهید...                                         که ملک وجود نیارزد زان که دلی را ز خود بیازی....                                        

نوچچ

♪تضاد عجیبیست میان گلویی که بغض و چشمی که اشک دارد با لبی که خندان است•••آری عمریست که پر از بغضیم و با {بغض} خنده میسازیم ، ز هر رویایی، قصر خوشبختی میسازیم ، با سازِ غمِ {روزگار} بر سکوی گیتی رقصی سازیم••••••••••••••• با {الله} عهدیست سالیانه ،   که با تمامِ {دختر} بودن خویش برخیزم و زره قوی بودن تن کنم و به پاس تلافی و انتقامِ آنچه مظلوم است را از ظالمانِ روزگار بستایم••• عزرائیل بخوان لالایی ،نوازش کن موی پریشان مرا و در آغوش مهربان خود غرق ساز چراکه هیچ آغوشی بوی آرامش و صداقت تو را نمیدهد••••••••••••••••••••♥الهم عجل الولیک الفرج♥

اگه میخوای یه اندام ایده آل داشته باشی 

چارش اینجاست

1718
اگه عکستو فقط زدی مخاطبین ببینن،اره می فهمه  چون وقتی ذخیرش کردی مخاطبت میشه و عکست میره براش

ن عزیزم عکس بیوم ازاده ولی مثل تل که تو موبوگرام میشه فهمید نیست نه ؟ 

خوشبختی جوونا صلوات ☺
1760
فقط وقتی مشهص میشه که استوری بذاریم بیینه نه ؟

بله البته اگه اونم شمارتو سیو داشته باشه

زخمی ام، التیام میخواهم، التیام از امام میخواهم، السلام علیک یا ساقی(ع)، من علیک السلام میخواهم😥😥🥰🥰🌹تمام لذت عمرم در همین است که مولایم امیرالمؤمنین(ع) است 🥺🥺🌹🌹اسمم 10تا (ه) با خه هست، 🥰
اره میفهمه چون وضعیت همدیگه هم ببینید یعنی شماره سیو داری 

اون وقتیه که خودت توتنضیمات وضعیتتوجوری کردی ک فقط مخاطبین ببینن

یکیودوست داشتم...هنوزم دارم.انشاءلله همتون یکیودوست داشته باشیدومال خودتون بشه.اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم 

وصعیت یا پروفایل منظورت هس

زخمی ام، التیام میخواهم، التیام از امام میخواهم، السلام علیک یا ساقی(ع)، من علیک السلام میخواهم😥😥🥰🥰🌹تمام لذت عمرم در همین است که مولایم امیرالمؤمنین(ع) است 🥺🥺🌹🌹اسمم 10تا (ه) با خه هست، 🥰
1759

وضعیت واتساپ که همه نمیتونن ببینن فقط مخاطبین میتونن ببینن

شیراز یم با معرفت و مهربون با افتخار تمام بچه شهر رازم    
وصعیت یا پروفایل منظورت هس

وضعیت.درکل نمیفهمه چون تتی اگرم ببینه وضعیت براش رفته فک میکنه زدی ارسال برای همه

یکیودوست داشتم...هنوزم دارم.انشاءلله همتون یکیودوست داشته باشیدومال خودتون بشه.اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم 
وضعیت واتساپ که همه نمیتونن ببینن فقط مخاطبین میتونن ببینن

وقتی هست خودت فعالش کرده باشی.من خودم توتنظیماتش همه رو تنظیم کردم

1651