2737
2734
عنوان

چشم رنگی قشنگ تره یا قهوه ای

311 بازدید | 15 پست

مو چطور  

داداشام عشقامنمامان بابام رو قلبمن ❤ میشه برای سلامتی عزیزام و دلشون صلوات بفرستین 😘😘😘 خدا جونم همه رو کنار بهترین آدمای زندگیشون شاد کن  🙂🙂

بیشتر حالت مو  وحالت چشم مهمه اگر خوش فرم باشن هررنگی زیباس اگه چشم بی حالت و معمولی باشه  رنگی و سیاهو سفیدش قشنگ نیس😂

مامانم همیشه میگه من9ماه سختی کشیدم که قلبت شکل بگیره نزاریکی بیادتو15ثانیه بشکنه بره.تو رابطه ای که قراره همیشه اشتباهاتشو ببخشی یه بار خودتو برای انتخاب اشتباهت  ببخش و تمومش کن ❤آدمهارو ازرو ظاهرقضاوت نکن خیلیها فقط بسته بندی شیکی دارن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
برای دختر رنگی 

چرا ؟ چطور چه رنگی

داداشام عشقامنمامان بابام رو قلبمن ❤ میشه برای سلامتی عزیزام و دلشون صلوات بفرستین 😘😘😘 خدا جونم همه رو کنار بهترین آدمای زندگیشون شاد کن  🙂🙂
رنگی🥺یامشکی 

چی

2738

من فک میکردم قشنگترین رنگ چشم دنیا مشکیه 

تا چشمای نامزدم دیدم که طوسیه واقعا قشنگهههههههه    

از دریا نترسانم که من در قلب تو جان میدهم  به امید نابودی کرونای خبیثه منحوسه بیتربیت   دلم واست تنگ شده جونم  
من فک میکردم قشنگترین رنگ چشم دنیا مشکیه  تا چشمای نامزدم دیدم که طوسیه واقعا قشنگهههههههه &nb ...

خدا برای هم نگهتون داره

به ترکیب کلی چهره خیلییییی ربط داره

خواهرشوهر من چشماش روشنه ترسناکه اصلا. چشمای دخترعموش دقیقا همون رنگه خیلییییی نازه چهره ش و بهش میاد

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2706