2737
2734
عنوان

خانواده مادرشوهررودعوت کنم یانه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 365 بازدید | 30 پست

بااین کاری ک کردن دعوت نکن منم برای شوهرم تولد گرفتم اونارو دعوت کردم نیومدن تولد پسرشون منم گفتم بدرک ازاونسال همش خانواده خودم دایی هام و خاله هامو میگم اما اونارو اصلا نمیگم

خدایا شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من یه زن داداشم با وجودی که اصلا خدا شاهده بهش بدی نکردیم تولدای بچه داداشم فقط خانواده خودشو دعوت م ...

کاش همه مثل شمابودن عزیزم .البته من فکرمیکردم سطحشون بالاس چون همه ماشالاتحصیلکرده ن .ولی الان میبینم نه آدمای کوته فکرین .ولی این حرکت مادرشوهرموکه دیدم دوست تدارم دعوت کنم .نمیدونم فکرکرده دخترش چشم میخوره به نظرخودش یاچی که همه رودعوت کردزنداداشاش روتعارف هم نکرد.براهمین میگم یه مهمونی خونه مامانم بگیرم محل اونانذارم .ولی دودلم ازطرفی هم میگن اوناعقب مونده من چرامثل اونارفتارکنم

2728

وقتی خونه مادرت میگیری لزومی نداره دعوت کنی 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
بگو به خاطر کرونا کم جمعیت گرفتم اگه میخوای فقط و فقط مامنه رو دعوت کن 

براهمین میخوام خونه مامانم بگیرم که اونم دعوت نکنم بگم به خاطرکرونا.چشم نداره ببینه عروساش کاری کردن .همیشه فکرمیکردم زن خوبیه ولی الان منوجه شدم من زیادی مثبت فکرکردم .حرکات دیگه ای هم ازش دیدم که کلاازش زده شدم .

2738
براهمین میخوام خونه مامانم بگیرم که اونم دعوت نکنم بگم به خاطرکرونا.چشم نداره ببینه عروساش کاری کردن ...

بهترین کار رو انجام میدی اگه خونه مامانت باشه که اصلا دیگه جای حرفی برای کسی نمیمونه واقعا هم بخاطر کرونا کم جمیعت تر ببگیرید 

الهی به امید تو

بچه م سال اولشه .واقعاتودلم هست دوست دارم همه رودعوت کنم .ولی ناراحتم ازحرکت مادرشوهرم بدم اومدنکبت ازحسادتش پای کل طایفه شوهرروازخونه ش بریده اونموقع میگه محلم نمیدن .نمیگه ازبس ذاتم پلیده .میگه اوناخوب نیستن .

حالم بد ميشه اين چيزا رو مى بينم مهمونى مى گيرن كه چشماى هم رو از كاسه در بيارن براى چى مهمونى مى گي ...

متاسفانه توی فرهنگ ماایرانیاس .دورهمی وخوشحالی براشون مهم نیست .منم اگرناراحت نبودم دوست داشتم دوتامراسم بگیرم یکی خونه مادرشوهرم اینارودعوت کنم که شلوغ نشه به خاطرکرونایکی هم مامانم ایناروولی واقعادیدم لیاقت ندارن .

فعلامادرشوهرم بامنوشوهرم لج افتاده چون میخوایم خونه بسازیم دخترش خونه اجاره س .ولی من کاری به کارش ن ...

نه دیگه دعوت نکن بگو انگاربین شما رسم نیس  همه رو دعوت کنین منم دعوت نکردم اتفاقا بهشون بفهمون که عمدی و تلافی دعوت نکردی حساب کاردستشون بیاد جواب بی احترامی کم محلیه 

مامانم همیشه میگه من9ماه سختی کشیدم که قلبت شکل بگیره نزاریکی بیادتو15ثانیه بشکنه بره.تو رابطه ای که قراره همیشه اشتباهاتشو ببخشی یه بار خودتو برای انتخاب اشتباهت  ببخش و تمومش کن ❤آدمهارو ازرو ظاهرقضاوت نکن خیلیها فقط بسته بندی شیکی دارن
2706