2726
عنوان

اونی ک قراره زن بابام بشه....

| مشاهده متن کامل بحث + 834 بازدید | 36 پست
عزیزم شرایط همه آدمها مثل هم نیست.  بالاخره به هر دلیلی که باشه اون زن همسر پدر شما خواهد بود ...

خدا کنه اونم بچه ها رو دوست داشته باشه و ما ک مادرمو در سن کم و ۶۲ سالگی فوت شد و رحمت و دوست داشتن و عشق مادر و اون فرشته رو از دست دادیم با ی شیطان طرف نشیم و اونم برامون مادری کنه تا ما هم براش فرزندی کنیم

خدا کنه اونم بچه ها رو دوست داشته باشه و ما ک مادرمو در سن کم و ۶۲ سالگی فوت شد و رحمت و دوست داشتن ...

بچه های طفلک من مادرشون رو تو سن خیلی کم در حالی کوچیکه تو سن مهد بود از دست دادن. ولی گاهی پیش قضاوتها شرایط رو سخت تر میکنه. بهرحال خدا رو شکر خانوادهامون بعلاوه خانواده به قول خودشون مامان اولیه موثر بودن تو رابطه. 

مهربان باشیم. با خودمان با پرندگان حیوانات با گلها و درختان با زمین با سالخوردگان و کودکان دنیا زیباتر میشود

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دیگه ب نظرم تو سن ۶۱ سالگی ناز کردن خیلی جالب نیست😐

شما هم خودتونو بذاريد جاي اون خانم

قطعاااااا ناز ميكردين

اين خاصيت زن هست.سن و سال نميشناسه.كارشونم درسته

اگه از اول ناز نميكرد،ميومدين و پست ميذاشتين كه زن بابام خودشو چسبونده به بابام،همون بار اول بله رو گفته و از خداش بوده

بچه های طفلک من مادرشون رو تو سن خیلی کم در حالی کوچیکه تو سن مهد بود از دست دادن. ولی گاهی پیش قضاو ...

چقدر روحيه قوي و بزرگواري داري كه تونستي ازشون مراقبت كني و مثل مادر باشي

از اونخانم چندتا بچه دارين؟الان چندسالشون شده؟

وقتي مادرشون رو از دست دادن چند سال داشتن؟

2728

بعدم عزيزم

ايشون دارن با مردي ازدواج ميكنن كه چندتا بچه دارن.طبيعيه نگران باشن و تا مطمئن نشدن جواب بله رو ندن.به هر حال ممكنه هر زماني بچه ها با ايشون بحثشون بشه يا اينكه بترسه بچه ها دست به يكي بشن و اذيتشون كنه.

سنشون جوري نيست كه بتونن ريسك كنن و امكان جبران وجود نداره.

از طرفي سن پدرتون جوري هست كه كم كم به سمتي ميرن كه نياز به پرستار و مراقبت دارن،اين خانم بايد مطمئن بشن ايا حاضرن از پدرتون مراقبت كنن و با بيماري و كهولت سنشون كنار بيان.

ايا اگه خدايي نكرده و زبونم لال كه اتفاق نيفته،پدرتون فوت كنن،ايا بچه هاش از اين خانم حمايت ميكنن،و سن ايشون به پيري و بيماري رسيد،بچه هاي اين اقا مراقبشون هستن.

بچه كوچيك خانواده چند سال دارن؟

چقدر روحيه قوي و بزرگواري داري كه تونستي ازشون مراقبت كني و مثل مادر باشي از اونخانم چندتا بچه داري ...

دو تا جزو دانش آموزای ممتاز کشوری شدن و در بهترین دانشگاه ایران تحصیل می کنن. 13 ساله باهمیم

مهربان باشیم. با خودمان با پرندگان حیوانات با گلها و درختان با زمین با سالخوردگان و کودکان دنیا زیباتر میشود
خدا کنه اونم بچه ها رو دوست داشته باشه و ما ک مادرمو در سن کم و ۶۲ سالگی فوت شد و رحمت و دوست داشتن ...

به این حرفا زیاد دلتون خوش نکنید. شایدم باباتون الکی گفته که شما مانع نشید.

من که اینجور آدمارو باور نمیکنم. این الان میاد وارث یک چهارم پول باباتون میشه و مهریه و نفقه و...مطمئن باش اول به فکر منافع خودشه