2703
2553
عنوان

اونی ک قراره زن بابام بشه....

| مشاهده متن کامل بحث + 833 بازدید | 36 پست

صبر کن ببین زمان چی پیش میاره. اگه قراره با بابات ازدواج کنه بهتره جهت گیری بدی نداشته باشی. اینجوری راحت تر کنار میایین

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
😐

اگرم بخاطر خودش گفته باز به نفع شماست از همون اول سر دشمنی باهاش نگیرین یه کاری بکنیین که از گفته خودش پشیمون نشه 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

میخواد شما رو بدست بیاره، بنظرم تلاش خوبیه ولی اینکه تصمیم بگیره برای بابات بنظرم یه جوریه از همین اول😐 بعدم بابات خودش باید عدالتو بین بچه هاش رعایت کنه.

جوابش مثبته

از قدیمیای سایت که دلش تنگ شد و برگشت

عزيزم،اونم زنه.مثل شما.دوست داره ناز كنه.ميخواد طرف براي بدست اوردنش تلاش كنه.طبيعيه كه بگه هنوز اكي نيستم.

اتفاقا كار خوبي ميكنه.اينقدر بايد رفت و امد كنه،كه از اينكه ميتونه با پدرتون و شما زندگي كنه مطمئن باشه.از الانم شما نبايد انتظار جواب از اون رو داشته باشين.

ما كه از قلبش خبر نداريم و حرفش هم چيز مهمي نبوده.

میخواد شما رو بدست بیاره، بنظرم تلاش خوبیه ولی اینکه تصمیم بگیره برای بابات بنظرم یه جوریه از همین ا ...

😊😊😊 خودم چنان بزنم تو دهنش ک بخوره تو دیوار 

عزيزم،اونم زنه.مثل شما.دوست داره ناز كنه.ميخواد طرف براي بدست اوردنش تلاش كنه.طبيعيه كه بگه هنوز اكي ...

دیگه ب نظرم تو سن ۶۱ سالگی ناز کردن خیلی جالب نیست😐

2714

من همسر دومم

خانومش فوت شده

یه پسر داره

خداروشکر زندگیمون خوبه

ولی به نسبت مجردیم و روحیه ی دوران قبل ازدواج باید بگم خونه ی پدرم زندگی بهتری داشتم

النآ افسرده ام

از خیلی از خواسته هام گذشتم

نظر شخصیمه،یه دختر نباید با مردی ازدواج کنه ک بچه داره

خدایا لطفا صدای دلمو بشنو و به من و همسرم فرزندی سالم و صالح عطا کن 😔 سپاسگزارم خدایا...من دلم لک زده برای اینکه مادر بشم دلم لک زده برای اینکه دستای نرم کودکم رو لمس کنم دلم لک زده برای اینکه حمومش کنم،بوش کنم دلم میخواد حالا که تو زندگیم انقدر سختی کشیدم این یکی رو دیگه انقد سخت نگذرونمخدایا در اینکه منو به خواسته ام میرسونی شکی ندارم اما حساب قلب گنجشکیِ منو ک داری من همسرمو با انرژی مثبت و قانون جذب بدست آوردم؛مطمئنم که بچمو هم جذب میکنمپس خدایا از همین الآن شکرگزار لطفت هستم و خواهم بود😊خدایا ممنون و سپاسگزارم ک در پس هر سختی برایم شادی آوردی🤗خدایا ممنون و سپاسگزارم که به من زندگی سرشار از آرامش و همسری مهربان و باعاطفه عطا کردی😘خدایا ممنون و سپاسگزارم که همیشه با منی😍😊دوستت دارم خدا🌹🙌🙌😙😚😘😍🙌🙌🌹خدای خوبم ممنون که به من لیاقت مامان شدن دادی😍😍امروز ۳۰ بهمن ۹۹ تست بتای من مثبت شد😍😍امیدوارم تویی که نی نی میخوای همین ماه مثل من سورپرایز بشی 🙏👪 متاسفانه جنینمو بخاطر اختلال در رشد باید سقط کنم،۲۲ اردیبهشت پایان رویای من😢
من همسر دومم خانومش فوت شده یه پسر داره خداروشکر زندگیمون خوبه ولی به نسبت مجردیم و روحیه ی دورا ...

تو چند سالت بود آقا چند سالش؟ ازدواج اولته؟

من زن بابام ۶۱ بابام ۷۲ و زن بابام ازدواج اولشه

تو چند سالت بود آقا چند سالش؟ ازدواج اولته؟ من زن بابام ۶۱ بابام ۷۲ و زن بابام ازدواج اولشه

بله ازدواج اولم

من ۲۹ هستم و همسرم ۴۳ سالشه

خداروشکر مرد خوبیه

خدایا لطفا صدای دلمو بشنو و به من و همسرم فرزندی سالم و صالح عطا کن 😔 سپاسگزارم خدایا...من دلم لک زده برای اینکه مادر بشم دلم لک زده برای اینکه دستای نرم کودکم رو لمس کنم دلم لک زده برای اینکه حمومش کنم،بوش کنم دلم میخواد حالا که تو زندگیم انقدر سختی کشیدم این یکی رو دیگه انقد سخت نگذرونمخدایا در اینکه منو به خواسته ام میرسونی شکی ندارم اما حساب قلب گنجشکیِ منو ک داری من همسرمو با انرژی مثبت و قانون جذب بدست آوردم؛مطمئنم که بچمو هم جذب میکنمپس خدایا از همین الآن شکرگزار لطفت هستم و خواهم بود😊خدایا ممنون و سپاسگزارم ک در پس هر سختی برایم شادی آوردی🤗خدایا ممنون و سپاسگزارم که به من زندگی سرشار از آرامش و همسری مهربان و باعاطفه عطا کردی😘خدایا ممنون و سپاسگزارم که همیشه با منی😍😊دوستت دارم خدا🌹🙌🙌😙😚😘😍🙌🙌🌹خدای خوبم ممنون که به من لیاقت مامان شدن دادی😍😍امروز ۳۰ بهمن ۹۹ تست بتای من مثبت شد😍😍امیدوارم تویی که نی نی میخوای همین ماه مثل من سورپرایز بشی 🙏👪 متاسفانه جنینمو بخاطر اختلال در رشد باید سقط کنم،۲۲ اردیبهشت پایان رویای من😢
بله ازدواج اولم من ۲۹ هستم و همسرم ۴۳ سالشه خداروشکر مرد خوبیه

خوب تو سنت خیلی کمه بک سال از من کوچکتری نمی دونم چرا مرد بچه دارو قبول کردی چون خودت بچه دار میشی و الان هم ک قبول کردی باید بسازی 

خوب تو سنت خیلی کمه بک سال از من کوچکتری نمی دونم چرا مرد بچه دارو قبول کردی چون خودت بچه دار میشی و ...

عزیزم شرایط همه آدمها مثل هم نیست. 

بالاخره به هر دلیلی که باشه اون زن همسر پدر شما خواهد بود . و اگه شمشیر رو از رو نبندی به نفع همتون خواهد بود  . هم آرامش شما هم پدرتون. و البته باید شرایط اونم از نظر آرامش داشتن بهتر بشه.   . منم شرایط دوستمون رو دارم و خدا میدونه بچه ها رو از زندگیم بیشتر دوست دارم. و الان دوستای خوبی هستیم برا هم

مهربان باشیم. با خودمان با پرندگان حیوانات با گلها و درختان با زمین با سالخوردگان و کودکان دنیا زیباتر میشود
دیگه ب نظرم تو سن ۶۱ سالگی ناز کردن خیلی جالب نیست😐

بحث ناز کردن نیست . زمانی برای خطا هم وجود نداره. 

مهربان باشیم. با خودمان با پرندگان حیوانات با گلها و درختان با زمین با سالخوردگان و کودکان دنیا زیباتر میشود
2706