2737
2734
عنوان

سندرم سیندرلا

429 بازدید | 25 پست

سلام .یه سری دخترها هستن از نظر من که فقط به این فکر هستن که آرایش بکنن و بشینن خونه واسشون خواستگار بیاد.بزرگترین هدفشون هم شوهر کردنه .اکثر هم دنبال شوهر خوشگل و پولدارن (که البته اکثر دخترا این تصور رو از شوهر ایندشون دارن در حالت عادی).ولی خب اینا کار خاصی نمیکنن یعنی هنر خاصی ندارن تو زندگیشون مثلا نمیرن از طریق درس یا غیر درس پول در بیارن .و خب قطعا واسه اینکه یه آدم خوب گیرت بیاد باید خودتم اون خصوصیات رو داشته باشی .مگر اینکه شانس بیاری .و حس میکنم زیاد هم هستن این دخترها به خصوص تو شهرهای کوچیک یا روستاها .گاهی هم فکر میکنم من شاید ظاهر این افراد رو میبینم ممکنه واقعا بعضی اینجوری نباشن .ماشاالله تبلیغ ازدواج هم تو جامعه زیاده هر کی میبینتت میگه ان‌شاءالله عروسیت 🤣.یه جورایی خیلییییی ازدواجو مقدس کردن که باعث شده بعضی دخترا فکر کنم شوهر و ازدواج و عشق و ...همه زندگیه . البته مخالف ازدواج نیستم ولی خب همه چی نیست.

نظر شما چیه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ازدواج بهتر از کار کردن تو محیطیه که صاب کار برا دو قرون دستمالی کنه دختر و گلم اینجا مغزا بستس خوشگل نباشی و لوند کار گیرت نمیاد چقدر تحصیل کرده بیکار داریم و چقدر ادمایی که وضعشون خرابه و موفقن تو کار و پول درآوردن برا قشر ماها برای جلوگیری از دستمالی و تجاوز و چشم بد ازدواج بهترین راهه 

چه بروانه ها که در پیله بودن هرچه زشتر زیبا تر❤یه صلوات برام بفرست 
2731

موافقم 

ازدواج صرفا برای داشتن زندگی عاالیی نیست ولی برای تکمیل زندگیه

اونا اینو نمی فهمن متاسفانه

یه دختر 17 ساله که تمام تلاشش اینه که هر ثانیه طرز تفکرشو بهتر کنهساعتی اندیشیدن بهتر از هفتاد سال عبادته... پیامبر اکرم(ص)👌🌺 اجازه ندهید ترس از دست دادن، از هیجان برنده شدن بیشتر باشد... رابرت کیوساکی🌺  اصلاحات نامحسوس و به ظاهر کم اهمیت آمال و آرزو ها را به منصه ظهور می رسانند... دارن هاردی اثر مرکب❤️ #حامی_آدمای_خوب #ترنسکشوال 
ازدواج بهتر از کار کردن تو محیطیه که صاب کار برا دو قرون دستمالی کنه دختر و گلم اینجا مغزا بستس خوشگ ...

ولی کلا خوبه که دختر استقلال مالی داشته باشه .دخترایی که استقلال مالی ندارن گاهی مجبور میشن واسه نیاز مالی اخلاق بده شوهرشون رو تحمل کنن. چون وابستگیه مالی بهش دارن و نمیتونن طلاق بگیرن .و از نظر من دختر باید تمام تلاششو بکنه واسه پول درآوردن حالا اگه نشد یا خیلی سخته بود دیگه بحثش جداست 

دقیقا 

بچه از وقتی به دنیا میاد میگن انشالله عروسیش/ دومادیش

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
2738
ازدواج بهتر از کار کردن تو محیطیه که صاب کار برا دو قرون دستمالی کنه دختر و گلم اینجا مغزا بستس خوشگ ...

کی این حرفو زده که تو محیط کار اینطوریه؟ شاید فقط پنج درصد محیط ها این باشه

این تعریف برای کسائیه که نمیتونن برن سر کار 

و به قولی گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه پیف پیف

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    

ازدواج هدف نیست همونطور که پول درآوردن هدف نباید باشه! جمله "بجای اینکه برن پول دربیارن منتظرن ازدواج کنن" قابل تامله!

صلّی الله علیک یا اباعبدالله... چرا به داد دل من نمیرسد اشکم؟ بخوان برای نگاهم نماز باران را...
کی این حرفو زده که تو محیط کار اینطوریه؟ شاید فقط پنج درصد محیط ها این باشه این تعریف برای کسائیه ک ...

عزیزم محض اطلاعت من مغازه عمده فروشی دارم کردم فک کنم شما کار نکردی یا خبر نداری از اجتماع 👌شاید لاس زدن یه مرد جزو روابط اجتماعی شما حساب شه ولی ۷۰ درصد تو سر کار برا خانوما این مشکلا پیش میاد مگه ارایشگاه و مدرسه و کارای زنونه😐خودم مغازه دارم مغازم نمیزم بشینم با مرد دهن به دهن کنم 

ازدواج هدف نیست همونطور که پول درآوردن هدف نباید باشه! جمله "بجای اینکه برن پول دربیارن منتظرن ازدوا ...

😂خود ایشونم فک کنم معیارش از ازدواج پول بوده خواستگار پول دار نبوده گفته برن کار کنن 

عزیزم محض اطلاعت من مغازه عمده فروشی دارم کردم فک کنم شما کار نکردی یا خبر نداری از اجتماع 👌شاید لا ...

من خیلی از آشنا هام و دوستام شاغلن 

دلیل نمیشه چون محیط کار شما داغونه بقیه محیط ها هم داغون باشه

2706