2733
2739

بچه ها بخدا دست خودم نیس 

من گذشته و خانواده بدی داشتم 

شوهرم خداروشکر بد نیست 

ولی با بچه بازیام کار کردم ک بقییه بهم احترامی ک بایدپ نزارن 

چون خودم احمقم و احترامشو الکی الکی نگه نداشتم بقییم همینجور باهاش رفتار کردن و اون یذره ام مثل من نبود 

دست خودم نیس 

واقعا مریض شدم 

شبا تا صبح ب مطلومیتش فکر میکنم و گریه میکنم و از خودم بدم میاد 

توروخدا ی راهی بهم نشون بدین

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
دیگه با خانواده ت ددر ارتباط نباش .هر کی هر حرفی زد جلوش وایستا .ماهی رو هر وقت از آب بگیری تازه س&n ...

مثلا شوهرم خونمون ازوم بهم میکفت ی لیوان اب برام میاری عزیزم 

من با عصبانیت میگفتم اه توام هی تشنته 

بخدا همون لحظه ک این حرفو میزنم حالم از خودم بهم میخوره دلم خون میشه براش ولی دست خودم نیس اینجوری رفتار میکنم 

از بس تو خونوادم اینجوری رفتارشده باهم دیگه 

خیلی دپسش دارم خیلی 

اون حتی برومم نمیاره 

این تازه ی دونه از رفتاراییه ک میگم 

هجونجوری که نظرا رو در موردش منفی کردی همونجوری کم کم مثبت کن

هزار بار تصمیم میگیرم ولی موقع عمل نمیتونم 

دست خودم نیس 

از رو قصد نیس 

غرورشو خورد کردم 

تو جمع بد حرف زدم 

الهی بمیرم براش 

مثلا شوهرم خونمون ازوم بهم میکفت ی لیوان اب برام میاری عزیزم  من با عصبانیت میگفتم اه توام هی ...

ببین پس رو خودت کار کن ...وقتی نیست ببین خونه چه خلوت و سوت و کوره ..به اون لحطه ای فکر کن که دیگه حتی رو کره خاکی هم نیست ...اون عاشقت شده که اومده خواستگاریت ..عاشقته که داره صبوری میکنه پس عاشقش باش و دلشو نشکون هیچ کس جز شوهر برا آدم نمیمونه حتی همون بچه هم یه روزی ولت میکنه 

2738
ببین پس رو خودت کار کن ...وقتی نیست ببین خونه چه خلوت و سوت و کوره ..به اون لحطه ای فکر کن که دیگه ح ...

از نظر تئوری تمام حرفاتو هم قبول دارم هم روزی ده بار باهودم میگم و عهد پیمان میبندم 

ولی واقعا بهو از کوره در میرم 

بشدت عصبی شدم 

سره اون خالی میکنم هرررررچیزیو حتی برق رفتن حتی بارون اومدن 

واقعا حس میکنم ب روانپزشک نیاز دارم

2706