2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

آره یکی از همکارام دو ماه توای سی یو بود و خوب شد

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
2728
دوماه چقدر زیاد ولی خداروشکر که خوب شد میشه برای همسرمنم دعا کنیدخودم که هیچی بچه هام دارن دق میکنن& ...

انشالله به زودی سلامت برگرده

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
2738
فوت شد

پناه برخدا.چطور شد؟

هنوزتوشوکم کسی که تایه ساعت قبل فوتش داشت باهام حرف میزد لعنت به کرونا لعنت به کشوری که جون مردم برا ...

منکه میگم اینایی که تو بیمارستان هستن خودشون مریضا و میشکشن😭😭😭😭 از جمله همسر شما و پدر من، چون پدرم روزی که رفت دکتر خوب خوب بود مردنی نبود از من سالم تر بود، شما هم داری میگی یک ساعت قبلش باهاش حرف زدی😔😔😔

98/3/13مادرم رو از دست دادم😭😭😭😭99/5/7 کرونای لعنتی بابامو ازم گرفت 😭😭😭 حالا یه صلوات برا شادی روح پدرمادرم مهمونم میکنی😔😔😔
منکه میگم اینایی که تو بیمارستان هستن خودشون مریضا و میشکشن😭😭😭😭 از جمله همسر شما و پدر من، چون پ ...

اره فکر کنم خودشون یه کاری میکنن بیمار بمیره میشه موش ازمایشگاهی.  به خصوص اون گوش پاکنی که میکنن تو حلق وپیشونیش خدا میدونه چه بلایی سر این ملت دارن میارن

میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستی نصف ثوابشم به تو میرسه اللهم صلی علی محمد وال محمد
منکه میگم اینایی که تو بیمارستان هستن خودشون مریضا و میشکشن😭😭😭😭 از جمله همسر شما و پدر من، چون پ ...

منن همینو میگم همسرم حتی صبحانشو کامل خورده بود حالش خوب بود بدحال نبود

اره فکر کنم خودشون یه کاری میکنن بیمار بمیره میشه موش ازمایشگاهی.  به خصوص اون گوش پاکنی که میک ...

عزیزم اقدام کردی، باردار شدی؟ 

98/3/13مادرم رو از دست دادم😭😭😭😭99/5/7 کرونای لعنتی بابامو ازم گرفت 😭😭😭 حالا یه صلوات برا شادی روح پدرمادرم مهمونم میکنی😔😔😔
2706