2410
2553

چند وقته اقدامی

اختلاف سنیتون چقده؟

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

۱۰۰۰ تا علت داره بستگی داره فکر نکنم سن ملاک باشه

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهرت آزمایش اسپرم داده؟

خدایــــــا شکرت منم مامان شدم   دوستای عزیزم لحظه ای که فهمیدم برای همتون دعا کردم و میکنم شمام برای من دعا کنین نی نیمو صحیح و سالم بغل کنم اللهم صل علی محمد و آل محمد😍     ❤💚دخترخوشگلم خوش اومدی به زندگیمون😍😘منو و بابایی بی صبرانه منتظرتیم گل دخترم😘😘دختر قشنگم به دنیا اومد😍خدایا شکرت❤
2456
آره داده یه کم ضعیفه ولی گفت نه آنقدر که نشه

بهش هیچ داروی تقویتی ندادن؟خودتم سونو شدی؟

خدایــــــا شکرت منم مامان شدم   دوستای عزیزم لحظه ای که فهمیدم برای همتون دعا کردم و میکنم شمام برای من دعا کنین نی نیمو صحیح و سالم بغل کنم اللهم صل علی محمد و آل محمد😍     ❤💚دخترخوشگلم خوش اومدی به زندگیمون😍😘منو و بابایی بی صبرانه منتظرتیم گل دخترم😘😘دختر قشنگم به دنیا اومد😍خدایا شکرت❤
2714

عزيزم تا يكسال طبيعي هست

چون ممكنه يك ماه تخمك سايزش خوب نباشه،يا ازاد نشه،يا اون تاريخ رابطه نباشه،يا اسپرم ضعيف باشه،يا هورمون مشكل باشه،يا تخمك و اسپرم مشكل داشته باشه،يا لانه گزيني انجام نشه و .... هزارتا دليل ديگه.

اما اگه بعد ٤ماه نشدي،دكتر برو و تمام ازمايشات مثل ازمايش اسپرم،سونو واژينال،عكس رنگي،سايز و تعداد فوليكول در روز تخمك گذاري،ازمايش خون رو حتما انجام بده،كه اگه مشكلي هست،زودتر درمان بشي.اگه نبود كه ديگه بدون استرس توي تاريخ صحيح اقدام كن.

بعد ٩ماه هم اگه بازم نشد برو دكتر كه قرص افزايش سايز فوليكول بده

فعلا دارو‌نداده گفته اگر تا ۵ ماه دیگه نشدی بیاین

انشاءالله که به زودی باردار میشی💜💚❤

روز تخمک گذاری چه طور مشخص کنم؟

با كيت تخمك گذاري.از داروخونه بگير.هر وقت ٢خط پررنگ افتاد ١٨تا٤٨ساعت بعد تخمك ازاد ميشه.كه تخمك نهايت ٤٨ساعت قابليت باروري داره.از روزي كه يك خط پررنگ و يك خط كمرنگ ميفته يك روز در ميون رابطه داشته باش.تا ٤روز بعد از اينكه دوتا خط پررنگ افتاد