1735
1768

یکی ازفامیلام زن گرفته خانومه ن بلده غذا درس کنه ن کاری انجام بده ن اشپزی بلده فقط میگ برم خرید رستوران خوشگذرونی قیافه ایم نداره قدش فقط بلنده کسی جرعت نداره بهش بگه بالا چشت ابروبدهنم هست موندم ولا چرا شوهره اینقد دوسشداره

خانوم های تو خونه اگه دنبال آموزش کسب در آمد بالا 

بدون سرمایه هستین حتما کلیک کنید

1718

هنوزداغن منم اوایل همسرم میگفت چایی درست نکن الان اگرچاییش اماده نباشه خودش میکشه  

خدای من،متاسفم منوببخش ،دوستت دارم عاشقتم ،متشکرم که درهای عشق  ومهربونی پول وثروت بروی من بازکردی!
1760

ببخشید رک میگم

دخترای مجرد نخونین

مادر بزرگم میگفت ک س تو خار کن خودتو هار کن😂

فک کنم شوهر منم چند وقته قاطی کرده برا اینه من یک ماهی هست سقط کردم و حالم خوب نیست و عملیات نداشتیم😐

شانس. پیشونی. اقبال بلند ک من و تو نداشتیم  جای شانس به ما خوشکلی دادن اونم به کارمون نیامد چو ...

لااااایک ب این کلومت.ی زن داداشی من دارم انقد از لحاظ قیافه وهیکل توافسایده ک ندیده میفهمی.ولی شانس بهش رو کرده داداشم بخاطرش رک وراست گفت زنم ناراحت میشه نیاین خونم

1665

یه بنده خدایی میشناسم باعث شد مرده خونه و ماشین بفروشه بده خانوم بکشه... کریستالی بود آدمش کردن حامله شد دیگه دست به سیاه و سفید نزد همه کارا رو مرده میکنه... آخرش هم کسی جرات نداره بگه زنت اینجوریه دارین بدبخت میشین... میگه زن من فرشته هست شما ها آدم نیستین.. به تمام معنا بدبختش کرده فقط زبون داره مرده خودشو برا راحتی زنش میکشخ

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن... 
1651