2726
عنوان

یه مشکل خیلی حادی بین مامانم و زن داداشم‌پیش اومده 😥😥😫

| مشاهده متن کامل بحث + 6398 بازدید | 214 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا میخوام اینو بگم خانما

داداشم شنبه میخواد بچه رو ببره و الان توی خونمون عاااااشوراست

و گفته بهم ندنش شکایت میکنم و میکنهههه هم

بابام رفته بود واس زن داداش سابقم شهادت برعلیه داداشم داده بود ک ۴تمن نفقه رفت توپاچه ی داداشم‌.بعدش داداشم اومده بود وسایلو ببره(‌تویکی از واحدای بابام زندگی میکردن) بابام نذاشت لوازم خونه رو ببره میگفت اینا مال عروسمه حق نداری ببر( البته همه رو خوده داداشم خریده بود) خلاصه با‌چوب زد تو شونه داداشم

داداشم رفت از بابام شکایت کرد تا زندان کشوندش

خلاصه الان تهدید کرده شنبه بچه رو میبرم بخوان جلومو بگیرن بقرااان‌میندازمشون زندان

2728
حالا میخوام اینو بگم خانما داداشم شنبه میخواد بچه رو ببره و الان توی خونمون عاااااشوراست و گفته به ...

بنده خدا مامان بابات... ببخشید ها ولی چه حرومزاده ای هست این داداشت احتمالا رفته توزندگی جدیدش نون حروم خورده هار شده... تا خدا نزنه تو دهنش هم آدم بشو نیست.. 

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن... 
حالا میخوام اینو بگم خانما داداشم شنبه میخواد بچه رو ببره و الان توی خونمون عاااااشوراست و گفته به ...

بهش بگین عن آقا گمشو برو دیگه فک کن بچه ای نداری دیگم از این هاپوخان پول درخواست نکنین لطفا فک کنین مرده دارین بچه یتیم بزرگ میکنین ولش کنین بره گمشه بچه بی گناهو نبره بخاطر دو قرون پول

حالا مامان بابام‌میگن نمیذاریم بچه رو ببره بندازه زیر دست زنش

بچه هم‌اصلاااااا راضی نیست ک بره

یعنی بره اونجا درجاااا دق میکنه

مامانم خیلی لی لی ب لالای بچه میذاره

میگه بفرستمش اونجا اون زنه بچه رو قرصی میکنه بدبختش میکنه و...

دادگاه فکر کنم از بچه می پرسه دوست داره پیش کی باشه و پدر به هر حال باید خرج بچه بده. به نظرم پسره بگه میخوام پیش مامانم باشم اما مامان شما نگه داره. بازم از وکیل بپرسین.

خداجونم شکرت. هزاااااار بار شکرت. عاشقتم.

از کسی که به پدر خودشم رحم نمیکنه چه انتظاری داری ؟؟؟ بخواد میتونه بچه رو ببره ... اه چه داداشی داری بعدا چوب این کاراشو میخوره ولی الان اون بچه داره عذاب میکشه دلم واسش سوخت 😔😢

پسرش بره بدتر افسرده میشه کاش نره

مخصوصا اینکه میگید زن جدیدش چقدر سیاستیه و داداشم مشخصه بهایی ب پسرش نمیده

#همسرم💑... #پادشاهِ قلبمه❤... #دلیلِ بودنمهِ😗... #همه وجودمهِ😘... #دلیلِ تپش قلبمهِ❤... 

یاخدااین داداشت نه به باباش رحم داره نه به زن نه به بچه،همون بهتره که اون زن خیرندیدش افسارشو بگیره و ازشمادورش کنه،فقط بچه بی گناهشو بگو توروخدا هرجوری هست ندین ببره

2706