1735
1707

سلام خانما صبحتون بخیر

خواهشا هرکسی میتونه راهنمایی کنه دریغ نکنه.

قضیش مفصله منم اول صبحی سرتونو درد نمیارم

مخلص کلامو ک بخوام بگم ی بردارزاده ی ۱۲ساله دارم ک‌پسره و خیییییلی هم مظلومه.داداشم ۵سال پیش ب زنش خیانت کرد و یواشکی زن صیغه کرد و زنه هم ازش بزرگتره و بدجور سوار زندگیه داداشم شد.پیام داد ب زن داداشم ک اره فلان شده چرا خودتو زدی ب اون راه نمیری خونه ی بابات.شوهرت زن گرفته بابا...

خلاصه ک دعوا شدو دادگاه بازی تا بلاخره زن داداشم چهار پنج سالی میشه طلاق گرفته و بردارزادم ازهمون اول پیش مامانم اینا بزرگ شده

خب

فقط 5 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نی نی کوچولوی تو دل من99/1/6جنسیتش معلوم شد.اگه میشه پسرکوچولوی منو ب ی صلوات مهمون کنین😍😍😍امیدوارم دامن همه ی منتظرا ب زودی سبز بشه❤❤

میخواین بدونین چه غذاهایی معده کوچولوهاتون رو اذیت نمیکنه 

این مطلب حتماااااا بخونید

1718

شغل و درامد داداشم خوبه و حقوق بالایی داره. حالا تواین مدتی ک بچه پیش مامانم بوده خیلی پول ب مامانم اینا نداده مگه با زور .لباس واینا براش میخره ولی مامانم زورش میاد ک همش بره تودهن اون زنه(راستی اونو رسمیش کرد)

خلاصه این چند ساله همممممممش دعوا بوده با داداشم ک اره همه پولاتو خرج اون میکنی.ب بچت برس و فلان

و اون زنه‌هم ک توی تیتر نوشتم زن داداش.خیییییلی سیاست داره و بسیار فیلم باز وخطرناکه.داداشمم یکم تنداخلاقه.

خلاصه نشستن دودوتا چهارتا کردن ک بچه پیش خودمون باشه بهتره. چون پیش مامانم ک هست دائم ازشون پول میخواد

پیش خودشون فکرکردن عاقا بچه رو میبریم‌پیش خودمون ودیگه خرجم نکنیم ب کسی مربوط نیس

1760
بیشعوره دیگه بیشعوورر مرتیکه احمق ندیده و نشناخته حالم ازش بهم خورد زن داداش سابقت چیکار میکنه حالش ...

اره تای  حدی گرفت.زن داداش سابقم‌مامانم ستاااااایشش میکنه وقتایی ک بچه میبره پیش مامانش.مامان بابام انقددد ب زنداداشم‌میرسن

اصن خانوادم بخاطر زن داداش سابقم کلا داداشمو ترد کردن وبااون در ارتباطن.لج داداشمم برای اینه

خدا لعنت کن مصببشو اول صبی اه

مرسانای مامان سه سال شده که دیگه ندارمت .چقدر گدایی محبت بچه های مردم کنم مامان .چقدر سوالات مردم جواب بدم اهای شمایی که میدونین طرف باردار نمیشه چرا ازش میپرسین .یه کاری میکنین که دیگه نشه حتی از خونه پاتو بزاری بیرون .بخدا امسال من قتل نکردیم فقط خدا نخواسته ماها مادر شیم .چرا اینقدر نیش میزنین چرا چرا چرا 
1665

حالا میخوام اینو بگم خانما

داداشم شنبه میخواد بچه رو ببره و الان توی خونمون عاااااشوراست

و گفته بهم ندنش شکایت میکنم و میکنهههه هم

بابام رفته بود واس زن داداش سابقم شهادت برعلیه داداشم داده بود ک ۴تمن نفقه رفت توپاچه ی داداشم‌.بعدش داداشم اومده بود وسایلو ببره(‌تویکی از واحدای بابام زندگی میکردن) بابام نذاشت لوازم خونه رو ببره میگفت اینا مال عروسمه حق نداری ببر( البته همه رو خوده داداشم خریده بود) خلاصه با‌چوب زد تو شونه داداشم

داداشم رفت از بابام شکایت کرد تا زندان کشوندش

خلاصه الان تهدید کرده شنبه بچه رو میبرم بخوان جلومو بگیرن بقرااان‌میندازمشون زندان

1651