2410
2553
عنوان

یه سوال ضروری درباره کرونا

| مشاهده متن کامل بحث + 534 بازدید | 32 پست
تست ها جوابش خطا داره اگه الان منفی باشه ممکنه بعدا مثبت بشه حتی اگه هیچ علائمی نداشته باشید!خونه رو ...

همسایمون از اونا لجبازاس ک هیچی سرش نمیشه پدرم گفته بود بهش ک رعایت کنه نیاد خونمون ولی میگفت هرچی از طرف خداست.  خدا خودش گفته موقعه ای یه بیماری شیوع پیدا میکنه جایی نرید 

میشه برای جور شدن یه کار خوب برای نامزدم دعاکنید
هم من ماسک داشتم هم اون خانم...اما تکنسین هر دومون یک نفر بود حتی صندلی هم یکی بود...

خب نه حالا اونجا هر جا باید احتمال آلودگی بدی 

منم رفتم آزمایش دادم اومدم خونه کامل تو حیاط لباسامو در آوردم و رفتم حمام 

همسرم هم صندلی ماشین رو کامل استریل کرد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیخوام تو دلتو خالی کنم بخدا ولی عزیزم مگه میشه یکی کروناداشته باشه تو خونه شما اومده باشه و سرایت نکرده باشه؟؟؟ بالاخره به وسایلهاتون که دست زده یا رو فرشی،مبلی چیزی نشسته بعد جاش نشستید..الهی به حق ضامن اهو که سالمه سالم هستیدوخبری نیست اما وسایلهاتون رو ضدعفونی کنید وانشالله که بخیرگذشته وعلائم ندارید امابیشتررعایت کنیددفعه بعد...

پروردگارااا کل جهان رو ازاین ویروس پاک کن 🙏🙏🙏

چه جوری عطرهای مردونه و زنونه رو از هم دیگه تشخیص میدید؟ من نهایت بتونم فرق بین عطر مشهدی رو با بوی عن تشخیص بدم  
2720
خب نه حالا اونجا هر جا باید احتمال آلودگی بدی  منم رفتم آزمایش دادم اومدم خونه کامل تو حیاط لب ...

ما هم بلافاصله همه چیز استریل کردیم اما من دو شبه خواب نرفتم بخاطر این قضیه...خسته شدم از فکر  و خیال اینکه شاید ازش گرفتم

.دوس دارم همسرم خوب شه معجزه شه و سنگای کلیه ش از بین بره و دیگه هیچوقت سنگ نسازه...
نمیخوام تو دلتو خالی کنم بخدا ولی عزیزم مگه میشه یکی کروناداشته باشه تو خونه شما اومده باشه و سرایت ...

همه جارو ضد عفونی کردیم

میشه برای جور شدن یه کار خوب برای نامزدم دعاکنید
همسایمون از اونا لجبازاس ک هیچی سرش نمیشه پدرم گفته بود بهش ک رعایت کنه نیاد خونمون ولی میگفت هرچی ا ...

چقدمن ازاین ادمهایی که میگن تا خدانخواد واین حرفا میترسم... اینا کلا عقل ندارن راحتن‌ ولی اطرافیانشون زجرمیکشن. درسته خداوندهرچه بخوادمیشه ولی نه دیگه خودت بری خودتوبندازی توچاه که مثلاخداخواسته

چه جوری عطرهای مردونه و زنونه رو از هم دیگه تشخیص میدید؟ من نهایت بتونم فرق بین عطر مشهدی رو با بوی عن تشخیص بدم  
ما هم بلافاصله همه چیز استریل کردیم اما من دو شبه خواب نرفتم بخاطر این قضیه...خسته شدم از فکر  ...

نه دیگه تو فکر نباش،

طبیعیه منم رفتم نون بگیرم یه نفر که خانوادش مثبت بود اونجا بود از همسایه ها باور کن همون جا افت فشار گرفتم از ترس تا شب حال نداشتم 

چون با چشم خودت می بینی حسش بده 

چیزی نیست 

2714
ما داریم میمیریم تو هوس ترشی انبه میکنی

ببخشیدخندم گرفت😂😂😂

ما داریم میمیریم تو هوس ترشی انبه میکنی

هیچ طورتون نمیشه... مگه همسایتون ک گرفته مرده ک شما بمیرین...از الان به بعد رعایت کنید.. چقدر میگفتن با کسی رفت و آمد نکنید خب برا همینه زن عمو منم گرفته تو دعاتون شوهرم دیده ولی خب شوهرم فاصله رو رعایت کرده... حتی نرفت آزمایش بده... بعدم اونم فقط سر درد بود از علائم کرونا هیچی نداشته

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن... 
نه دیگه تو فکر نباش، طبیعیه منم رفتم نون بگیرم یه نفر که خانوادش مثبت بود اونجا بود از همسایه ها با ...

مرسی حالم با صحبتاتون بهتر شد

.دوس دارم همسرم خوب شه معجزه شه و سنگای کلیه ش از بین بره و دیگه هیچوقت سنگ نسازه...
اسم زاهدان اومد من باز هوس ترشی انبه کردم 😭

یه خواستگار زاهدانی داشتم بخاطر فاصله زیاد رد کردم و اینکه چون زیادی پولدار بود ترسیدم حقیقتش...خیلی ظاهرا دوسم داشت اما واقعا ب هم نمیخوردیم...خودمم سختم بود بهش انقد نه بگم با اینکه خودم علاقه نداشتم بهش اما بخاطر اینکه کلی احترام میذاشت شرمنده میشدم...یهو یادم افتاد

یه خواستگار زاهدانی داشتم بخاطر فاصله زیاد رد کردم و اینکه چون زیادی پولدار بود ترسیدم حقیقتش...خیلی ...

به نظر منم آدم نباید با یه فرهنگ دیگه ازدواج کنه... 

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن... 
2706