2733
2734
عنوان

یه سوال ضروری درباره کرونا

534 بازدید | 32 پست

همسایمون کرونا گرفته متاسفانه خونه مام رفتو امد داشت دوسه روز پیش فهمیدیم کرونا گرفته الان قرنطینس مام رفتیم ازمایش دادیم منفی بود الان سوال من اینه ایا احتمالش هست چون اولشه جواب ازمایش منفیه چون بعضیا میگن بعد ده دوازده روز خودشو نشون میده ایا این رو جواب ازمایشم تاثیر داره؟ خواهش میکنم فقط اونایی ک مطمئن هستن میدونن جواب بدن خیلی استرس دارم

میشه برای جور شدن یه کار خوب برای نامزدم دعاکنید

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بعضی موارد این چنینی بوده ولی انگشت شمار بودن..

بهتره مراقب باشید و قرنطینه کنید

❤💕❤💕❤💕❤💕❤💕

آن کس که بداند و بخواهد که بداند♡خودرا به بلندای سعادت برساند☆ آن کس که بداند و نداند که بداند♡باکوزه ی آب است ولی تشنه بماند☆ آن کس که نداند و بداند که نداند♡جان و تن خودرا ز جهالت برهاند☆آن کس که نداند و نداند که نداند♡درجهل مرکب ابدالهر بماند☆آن کس که نداند و نخواهد که بداند♡حیف است چنین جانوری زنده بماند..🕊            
2728

واقعیتش میگن بعد از ۱۴ روز خودشو نشون میده.. اگر تو خونتون رفت وامدداشته حتماعزیزم ده روزدیگه مجددا ازمایش‌بدید

چه جوری عطرهای مردونه و زنونه رو از هم دیگه تشخیص میدید؟ من نهایت بتونم فرق بین عطر مشهدی رو با بوی عن تشخیص بدم  

ولی‌احتمالش کمه.

اینکه میگن تا۱۴ روز برای اوناییه‌که نمیدونید کرونا‌دارن یا‌نه‌ تا۱۴ روز ناقل هستند و علایمی ندارن

۱۴ روز وقت دارن که علایمو نشون بدن.اما‌وقتی تست دادید ومنفی‌بوده منفی هستید‌دیگه‌ولی اگه‌خواستید باز دوباره تست بدید.چون همچنان رفتار این ویروس مشخص نیست وتغییر فنوتیپ و ژنوتیپ میده

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ

منم دیروز آزمایشگاه بودم متاسفانه نفر قبلیم تست کورونا داد و حالش هم خوب نبود الان دو شبه نخوابیدم از نگرانی اینکه یعنی منم گرفتم؟ 

.دوس دارم همسرم خوب شه معجزه شه و سنگای کلیه ش از بین بره و دیگه هیچوقت سنگ نسازه...
2738
راستی کجای بلوچستانی؟من ایرانشهرم خیلی زیاد شده اینجا

من خاشم تو روستام اگه کرونا منو نکشه استرسش میکشه برام دعا کنید

میشه برای جور شدن یه کار خوب برای نامزدم دعاکنید

تست ها جوابش خطا داره اگه الان منفی باشه ممکنه بعدا مثبت بشه حتی اگه هیچ علائمی نداشته باشید!خونه رو ‌ضدعفونی کنید خودتونم دو‌هفته قرنطینه باشید!واقعا رفت و آمد با همسایه ارزش این همه استرس رو داشت

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  
اگه حد و فاصله رو رعایت کردین و ماسک داشتین خیر

هم من ماسک داشتم هم اون خانم...اما تکنسین هر دومون یک نفر بود حتی صندلی هم یکی بود...

.دوس دارم همسرم خوب شه معجزه شه و سنگای کلیه ش از بین بره و دیگه هیچوقت سنگ نسازه...
2706