1735
1707
عنوان

یه سوال ضروری درباره کرونا

286 بازدید | 32 پست

همسایمون کرونا گرفته متاسفانه خونه مام رفتو امد داشت دوسه روز پیش فهمیدیم کرونا گرفته الان قرنطینس مام رفتیم ازمایش دادیم منفی بود الان سوال من اینه ایا احتمالش هست چون اولشه جواب ازمایش منفیه چون بعضیا میگن بعد ده دوازده روز خودشو نشون میده ایا این رو جواب ازمایشم تاثیر داره؟ خواهش میکنم فقط اونایی ک مطمئن هستن میدونن جواب بدن خیلی استرس دارم

یه روزی دست خودمو میگیرم میبرمش یه جا که دست هیچکس بهش نرسه

بله متاسفانه ..ده روز بعد تکرار کنین

خانومی کن و صبر کن بازم، میدونم هر نری رسید مرد شد واست. میدونم مجبور میکنی خودتو مبادا این بی معرفتا مجبور باشن، میدونم میشوری میسابی میپزی ،اینهمه صبرت به یه سایه می ارزید. میگن سایه ی یه مرد رو سرته ،نمیدونن چقدر آفتاب لای بی کسی... هه بغل اینهمه سفره چیدنت روتو اینوری کن یه ذره خوب ببینمت چرا تو نشدی مثه این هرجا یه کم مردی با پول خورده میخره آ.. نمیتونستی مگه تو بلد نیستی مگه ؟ کاش یه ذره ام تورو میشنیدنت کاش بگی من یه زنم همه ریختین سرش.. هه چه خبر؟ چه خبر از صدای در نیومدت؟ چه خبر از پشت به من گرمه تو .هنو اندازه کافی مرد نبودنم. اون از بچگیات که با رگ گردن بابا هم اتاقی شد ،اینم از زن بودنت که هر روز میخورد و نمیفهمید از کجا میخورد. هه.. میون اینهمه چشم که بی راه چرخید تورو پوشندن همش، چقدر دست دست میزنه بهت چقدر دیگه هیچی نمونده ازت. چقدر همیشه حق با تو نی چقدر چشم گفتی فقط از سر وا کنی. دل تو تو گرمای خونه سرما دادی چقدر ساختی و چقدر هی تنها شدی.این قلب سرد من همیشه برف روشه یه دل که پاک و ساده ست و کلی حرف توشه همینه ثروت من. منی که توی قلبم یه جنگل خزون پر از درخت زرد پوشه خستم از اینهمه حرف از اینهمه ضعف چقدر بالا سر بینم یه سقف تقصیر تو نیست، اگه چشام میشه تیره و خیس چون دنیای آرزوهام تو چشای هیز تو نیست..⁦

بعضی موارد این چنینی بوده ولی انگشت شمار بودن..

بهتره مراقب باشید و قرنطینه کنید

❤💕❤💕❤💕❤💕❤💕

آن کس که بداند و بخواهد که بداند♡خودرا به بلندای سعادت برساند☆ آن کس که بداند و نداند که بداند♡باکوزه ی آب است ولی تشنه بماند☆ آن کس که نداند و بداند که نداند♡جان و تن خودرا ز جهالت برهاند☆آن کس که نداند و نداند که نداند♡درجهل مرکب ابدالهر بماند☆آن کس که نداند و نخواهد که بداند♡حیف است چنین جانوری زنده بماند..🕊            

تخفیف 37 درصد ضد آفتاب اسپات بایودرما در جشنواره روز دختر

من خداروشکر هیچ کدوم از علایمشو ندارم 

راستی کجای بلوچستانی؟من ایرانشهرم خیلی زیاد شده اینجا

خانومی کن و صبر کن بازم، میدونم هر نری رسید مرد شد واست. میدونم مجبور میکنی خودتو مبادا این بی معرفتا مجبور باشن، میدونم میشوری میسابی میپزی ،اینهمه صبرت به یه سایه می ارزید. میگن سایه ی یه مرد رو سرته ،نمیدونن چقدر آفتاب لای بی کسی... هه بغل اینهمه سفره چیدنت روتو اینوری کن یه ذره خوب ببینمت چرا تو نشدی مثه این هرجا یه کم مردی با پول خورده میخره آ.. نمیتونستی مگه تو بلد نیستی مگه ؟ کاش یه ذره ام تورو میشنیدنت کاش بگی من یه زنم همه ریختین سرش.. هه چه خبر؟ چه خبر از صدای در نیومدت؟ چه خبر از پشت به من گرمه تو .هنو اندازه کافی مرد نبودنم. اون از بچگیات که با رگ گردن بابا هم اتاقی شد ،اینم از زن بودنت که هر روز میخورد و نمیفهمید از کجا میخورد. هه.. میون اینهمه چشم که بی راه چرخید تورو پوشندن همش، چقدر دست دست میزنه بهت چقدر دیگه هیچی نمونده ازت. چقدر همیشه حق با تو نی چقدر چشم گفتی فقط از سر وا کنی. دل تو تو گرمای خونه سرما دادی چقدر ساختی و چقدر هی تنها شدی.این قلب سرد من همیشه برف روشه یه دل که پاک و ساده ست و کلی حرف توشه همینه ثروت من. منی که توی قلبم یه جنگل خزون پر از درخت زرد پوشه خستم از اینهمه حرف از اینهمه ضعف چقدر بالا سر بینم یه سقف تقصیر تو نیست، اگه چشام میشه تیره و خیس چون دنیای آرزوهام تو چشای هیز تو نیست..⁦
1758

ولی‌احتمالش کمه.

اینکه میگن تا۱۴ روز برای اوناییه‌که نمیدونید کرونا‌دارن یا‌نه‌ تا۱۴ روز ناقل هستند و علایمی ندارن

۱۴ روز وقت دارن که علایمو نشون بدن.اما‌وقتی تست دادید ومنفی‌بوده منفی هستید‌دیگه‌ولی اگه‌خواستید باز دوباره تست بدید.چون همچنان رفتار این ویروس مشخص نیست وتغییر فنوتیپ و ژنوتیپ میده

راستی کجای بلوچستانی؟من ایرانشهرم خیلی زیاد شده اینجا

من خاشم تو روستام اگه کرونا منو نکشه استرسش میکشه برام دعا کنید

1761

تست ها جوابش خطا داره اگه الان منفی باشه ممکنه بعدا مثبت بشه حتی اگه هیچ علائمی نداشته باشید!خونه رو ‌ضدعفونی کنید خودتونم دو‌هفته قرنطینه باشید!واقعا رفت و آمد با همسایه ارزش این همه استرس رو داشت

میشه لطفا واسه شادی روح مامانم صلوات بفرستین  فاطمه در راه رسیدن به سلطنت!  
من خاشم تو روستام اگه کرونا منو نکشه استرسش میکشه برام دعا کنید

انشالله که چیزی نباشه شنیدم اونجا هم زیاده🤕

1759
تست ها جوابش خطا داره اگه الان منفی باشه ممکنه بعدا مثبت بشه حتی اگه هیچ علائمی نداشته باشید!خونه رو ...

همسایمون از اونا لجبازاس ک هیچی سرش نمیشه پدرم گفته بود بهش ک رعایت کنه نیاد خونمون ولی میگفت هرچی از طرف خداست.  خدا خودش گفته موقعه ای یه بیماری شیوع پیدا میکنه جایی نرید 

هم من ماسک داشتم هم اون خانم...اما تکنسین هر دومون یک نفر بود حتی صندلی هم یکی بود...

خب نه حالا اونجا هر جا باید احتمال آلودگی بدی 

منم رفتم آزمایش دادم اومدم خونه کامل تو حیاط لباسامو در آوردم و رفتم حمام 

همسرم هم صندلی ماشین رو کامل استریل کرد 

نمیخوام تو دلتو خالی کنم بخدا ولی عزیزم مگه میشه یکی کروناداشته باشه تو خونه شما اومده باشه و سرایت نکرده باشه؟؟؟ بالاخره به وسایلهاتون که دست زده یا رو فرشی،مبلی چیزی نشسته بعد جاش نشستید..الهی به حق ضامن اهو که سالمه سالم هستیدوخبری نیست اما وسایلهاتون رو ضدعفونی کنید وانشالله که بخیرگذشته وعلائم ندارید امابیشتررعایت کنیددفعه بعد...

پروردگارااا کل جهان رو ازاین ویروس پاک کن 🙏🙏🙏

شکرت
خب نه حالا اونجا هر جا باید احتمال آلودگی بدی  منم رفتم آزمایش دادم اومدم خونه کامل تو حیاط لب ...

ما هم بلافاصله همه چیز استریل کردیم اما من دو شبه خواب نرفتم بخاطر این قضیه...خسته شدم از فکر  و خیال اینکه شاید ازش گرفتم

1651