2726
عنوان

ما تقاص پس میدیم

| مشاهده متن کامل بحث + 284 بازدید | 19 پست

تقاص پس دادن به خاطر علاقه نداشتن به کسی که دوستمون داره اتفاق نمیفته. ادم وقتی تقاص پس میده که کسی که دوستش داره ولی نمیخوادش رو اذیت کنه. مثلا امیدوارش کرده باشی با رفتارت یا حرفت  بعدا بگی دوستت ندارم. ولی اگه از اول برخوردت نشون بده که دوستش نداری و تو دلتم خورد کردن طرف نباشه تقاص پس نمیدی

کسی که دوستمون داشته باشه شرایطش را فراهم میکنه و خودش را تغییر میده که آدم خوبی بشه پس دوستمون ندار ...

ن‌اینجور نیس مثلا قیافه رو نمیتونه 

من خودم ب یکی شانس دادم هرچی صبر کردم اصلا قیافه و‌هیگلش و طرز لباس پوشیدنش ب دلم نشست 

اخلاقش ک هیچ ب شدت گند و بد دهن هرچی میگفتم میگف همینه ک هس

زندگی با اونیک‌دوست نداره راحته تا با کسی ک‌دوسش نداری در حالیک‌ اولی واقعا مرگ

این نظر شماس ولی من معتقدم همیشه اینجور نیس عشق باید دو طرفه باشه 

ناشنوا باش وقتی کهـ به آرزوهای قشنگت میگن محالهـ💘🍀✨

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ن‌اینجور نیس مثلا قیافه رو نمیتونه  من خودم ب یکی شانس دادم هرچی صبر کردم اصلا قیافه و‌هیگلش و ...

جواب من به اون خانم متناسب به سؤالشون بود ممکنه یک نفر بیاد الکی ادعای عاشق را در بیاره ولی قصدش سو استفاده باشه و به بهانه های واهی از زیر ازدواج و مسولیت خودش را خلاص کنه و بگه من شما را دوست دارم ولی شرایطش را ندارم و ... که در اینجور مواقع عقل حکم میکنه به این آدم اعتماد نکنیم چون کاسه ای زیر نیم کاسه داره در این حرف شما که شکی نیست عشق باید دو طرفه باشه یک طرفه هیچ معنی نداره حکم قربانی شدن را داره.

فقط خدا ❤️❤️❤️
جواب من به اون خانم متناسب به سؤالشون بود ممکنه یک نفر بیاد الکی ادعای عاشق را در بیاره ولی قصدش سو ...

یکی یود به من امیدواری داد گف ازدواج و... 

بعدش برگشت گف الان حسی بهت ندارم فعلا شرایط ازدواج ندارم من له کرد 😶الان نابودم کلا 

خودش میدونست چه غلطی کرده عذاب وجدان گرف حلالیت خواست بهشم گفتم‌نمیبخشمش الان قلبم له شده کامل  ودیگه اعتمادم نسبت به اقایون سلب شده 

2728