2726
عنوان

مادر شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 343 بازدید | 32 پست
چی بگم مردا فکر میکنن خانوادشون واجب تره حالا تو هی خودخوری کن،به جایی نمیرسی باید کنار بیایم

نمیتونم این بار چندمه که مادرشوهر پول گرفته 

تحملم داره تموم میشه 

پدرشوهر و مادرشوهر دو تاشون معلمم 

چطور دلشون میاد از پسرشون پول بگیرن  همیشه که پول کم کردیم از پدرم گرفتیم

نمیتونم این بار چندمه که مادرشوهر پول گرفته  تحملم داره تموم میشه  پدرشوهر و مادرشوهر دو ...

من یبار پیش مادر شوهرم از مشکلاتمون گفتم

البته خیلی نامحسوس و طوری که شوهرم نفهمه

اگه مادر شوهرت ازینا نیست که بخواد رو کاری که تو حساسی پافشاری کنه،یکم سرو در بسته بهش بگو

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من یبار پیش مادر شوهرم از مشکلاتمون گفتم البته خیلی نامحسوس و طوری که شوهرم نفهمه اگه مادر شوهرت ا ...

خیلی بهش گفتم که کم پولیم بجای اینکه کمکمون کنه پول از ما میگیره 

یه ادم نفهمیه

2728

بیخیاااااال.

حتما سری های قبل اگه به مادرش کمک میکرده شما ناراحت میشدید و میگفتین چرااااا.برای همین پنهون کاری کرده و نگفته.

بعدم اون مادرشه،حدااقل ۲۰سال براش زحمت کشیده تا بزرگش کرده.خودتونم مادر میشید و اگه جایی گیر باشین،از پسرتون پول میگیرید.عروستون ایا این اجازه رو داره به پسرتون بگه چرا پول به مامانت دادی؟

پول ميگيرين،بعد پس ميدن؟

بیخیاااااال. حتما سری های قبل اگه به مادرش کمک میکرده شما ناراحت میشدید و میگفتین چرااااا.برای همین ...

پول که میگیره پس نمیده .ادمی که خودش از دولت حقوق میگیره چرا باید چنان کاری بکنه رو هم رفته دو تاشون ۵ یا ۶ تومن میگیرن 

پول که میگیره پس نمیده .ادمی که خودش از دولت حقوق میگیره چرا باید چنان کاری بکنه رو هم رفته دو تاشون ...

ببين عزيزم،هيچ مادري بد پسرشو نميخواد،هيچ مادري نميخواد پول از پسرش بگيره و پسرش رو تو مضيقه بذاره.قطعا سوتفاهم هست و اتفاقي هست كه شما در جريان نيستي.

با شوهرت خيلي محترمانه و اروم صحبت كن.بهش بگو من خوشحالم كه حواست به خانوادت هست بهشون كمك ميكني،باعث افتخارمي كه مسئوليت پذيري.ايا مامان و بابا مشكل مالي خاصي دارن،جايي قرضي دارن كه حقوقشون كافي نيست.

دليل اين كارشو بپرس،خيليييي محترمانه و با ارامش.

حتما دليلي دارن،وگرنه ادم از شكم زن و بچش نميگذره

2706