2737
2734
عنوان

خواهش میکنم هرکی بیداره بیاد کمکم 😔

| مشاهده متن کامل بحث + 866 بازدید | 117 پست
پنجره بزرگه مرتب هم جابجا میشه. با ابر ده سانت کامل پوشونده نمیشه

عزیزم من خواهر شوهرم این مشکل رو داشت

صدقه بنداز حتما و اینکه اگه تونستی یه دعا بگیر

امیدوارم مشکلات همه ی عزیزانم تا ۹/۹/۹۹ برطرف بشه.😞بهترین ها رو واسه تون ارزو دارم💔
حامله یعنی چی گنجشک تخم میذاره نگید که نمیدونید تخمشم فوقش یکی دوساعته تو بدنش تشکیل میشه ای خدا😥😥 ...

نگو ک نمیدونی گنجشکا حامله میشن😆😆😆

نمیدانم چرا مردم حرف زدن با دهان پر را بی ادبی میدانند...اما حرف زدن با مغز خالی را نه !!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نه این یه بنده خداییه اسمش کاربر نینی سایته ولی ثبت نامشو کامل انجام نداده فقط میتونه لایک کنه نگران ...

کاربر نی نی سایت که همه رو لایک میکنی خدا قوت خسته نباشی برادر 

خدایا این فخر مرا بس که خدایی چون تو دارم              تو آن گونه ای که من دوست دارم                              پس مرا هم آن گونه گردان که تو دوست داری              سپاس که من بنده توام و تو خدای منی❤️
شاید عجیب باشه واستون ولی گاهی ارواح اجازه دارن تو جلد پرنده به آدما ظاهر شن بنظرم فاتحه بفرست فوت ک ...

این چند روز اونقدر چیزای عجیب خوندم که بنظرم حرف شما منطقیه. چشم همین کار رو میکنم

و من، بار دیگر، وقتی آسمان صدایم کرد، برای خدا دست تکان دادم!
2738
خوب همون مدت حامله اسا دیگه یعنی حیوونی که تخم میذاره بهش نمیگن حامله؟ 

نه عزیز جان.فقط حیواناتی ک جنین تو رحمشون تشکیل میشه حامله هستن گلم.

نمیدانم چرا مردم حرف زدن با دهان پر را بی ادبی میدانند...اما حرف زدن با مغز خالی را نه !!!
نگو ک نمیدونی گنجشکا حامله میشن😆😆😆

خدا نکشدت تصور کردم یه گنجشک حامله که داره با احتیاط پرواز میکنه که آسیب نرسه به جنینش

میشه واسه شفای پسرم صلوات بفرستید ممنونم❤💓💗💝💖💕        
این چند روز اونقدر چیزای عجیب خوندم که بنظرم حرف شما منطقیه. چشم همین کار رو میکنم

مرسی عزیزم ان شاء الله که اونم مشکلش حل شه و جفتتون به ارامش برسید

-مامان                                                          -تُ  روی زَمین  خُدای مَنی
2706