2733
2734
عنوان

خواهش میکنم هرکی بیداره بیاد کمکم 😔

| مشاهده متن کامل بحث + 866 بازدید | 117 پست
پس حامله نیست ولی اگه طبیعی نیست لاغریش بهش دست نزن شاید مریض باشه 

جنسیت بچه ات چیه گلم 

خدایا این فخر مرا بس که خدایی چون تو دارم              تو آن گونه ای که من دوست دارم                              پس مرا هم آن گونه گردان که تو دوست داری              سپاس که من بنده توام و تو خدای منی❤️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

فقط اونایی که میگن شاید حامله من🤣🤣🤣🤣  گنجشک😐😐😐😐 تخم گذاری😆😆بارداری😥😥😥خارج از شوخی یه عروسکی چیزی آویزوون کن بترسه نیاد این دیگه رد داده شاید ضربه خورد سرش دیوانه شده 

میشه واسه شفای پسرم صلوات بفرستید ممنونم❤💓💗💝💖💕        
بچه ها شمارم یه ناشناس لایک میکنه یا من توهم زدم؟؟؟

نترس کسیکه که عضو هست ولی تایید نشده فقط میتونه لایک کنه

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2728
بچه ها شمارم یه ناشناس لایک میکنه یا من توهم زدم؟؟؟

آره یعنی کی میتونه باشه

خدایا این فخر مرا بس که خدایی چون تو دارم              تو آن گونه ای که من دوست دارم                              پس مرا هم آن گونه گردان که تو دوست داری              سپاس که من بنده توام و تو خدای منی❤️
فقط اونایی که میگن شاید حامله من🤣🤣🤣🤣  گنجشک😐😐😐😐 تخم گذاری😆😆بارداری😥😥😥خارج از شوخی ...

خدایــــــا😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

{{یک فمینیست واقعی،یک گیاهخواراست}}    کلیک کنید👈کتابهای که حتما باید بخونیدش 
2738
فقط اونایی که میگن شاید حامله من🤣🤣🤣🤣  گنجشک😐😐😐😐 تخم گذاری😆😆بارداری😥😥😥خارج از شوخی ...

فکر خوبیه

و من، بار دیگر، وقتی آسمان صدایم کرد، برای خدا دست تکان دادم!

خب حامله باشه اعصاب نداره دیگه 

من فرزانه هستم 28 سالمه و یک دختر دارم 3 سالشه اسمش ملیکا هست الان هم باردارم💜
الان یه دختر دارم 3 سالشه تو شکمم پسرم تو راهه😍

عزیزم خدا زیر سایه پدر و مادر همیشه سالم نگهشون داره 

نمی ترسم ولی به نظرم بازم اونایی هستن که چن وقت پیش سایتو به...کشیده بودن.باور کن

نه یه بار یه نفر همین طوری ملت رو گذاشته بود سر کار همه میترسیدن آخر نی نی یار اومد توضیح داد

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2706