2726
عنوان

پسرم اول مهر میره پیش‌دبستانی

| مشاهده متن کامل بحث + 149 بازدید | 17 پست
پاییز پارسال دخترمن پیش میرفت هممون هزاربار مریض شدیم تازه کرونا هم نبود، همش تو دکتر اطفال بودم

شما منو بگووووو،انواع و اقسام سرماخوردگی هارو از شاگردام گرفتم...امسال تنها سالی بود که تو مدرسه سرما نخوردم فک کنم بدنم نسبت ب هرچی ویروس آنفولانزاس مقاوم شده

پیش دبستانی اجباری نیست،اونایی که پیش نمیرن،یه ماه زودتر از بقیه میرن کلاس اول..دختر منم آهن ربای وی ...

پسر منم خیلی زود سرمامیخوره و مریض میشه.. منم از اون بدتر.. از یه نینی یکماهه ام سرمامیخورم... 

تازه پسرم آسم وآلرژی شدیدم داره تا یه کم سرمابخوره یه سرفه های‌وحشتناکی میکنه که کبودمیشه...بخاطرهمین مشکل آسم و تنفسیش دیگه باید خیلیییییی مراعاتشو کنم... یه چهارتاحروف الفبا نمی‌ارزه به سلامتی بچم وخودمون

چه جوری عطرهای مردونه و زنونه رو از هم دیگه تشخیص میدید؟ من نهایت بتونم فرق بین عطر مشهدی رو با بوی عن تشخیص بدم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله گلم خیالت راحت...البته امسال به احتمال زیاد دوماه اول سال تحصیلی مجازی باشه....اگه خیلی اصرار ب ...

مرسی عزیزم که وقت گذاشتی و باحوصله جوابمودادی.. الهی بزودی کل‌جهان از شر این ویروس پاک بشه... 

چه جوری عطرهای مردونه و زنونه رو از هم دیگه تشخیص میدید؟ من نهایت بتونم فرق بین عطر مشهدی رو با بوی عن تشخیص بدم