2726
عنوان

پسرم اول مهر میره پیش‌دبستانی

149 بازدید | 17 پست

مدارس تامهربازمیشن ولی من‌پسرموبخاطرکرونا نمیخوام بذارم بره.چون سیستم‌ایمنی بدن جفتمون ضعیفه و زودم مریض میشیم. 

نفرستمش مشکلی‌به وجودنمیاد؟؟؟؟؟ 

چه جوری عطرهای مردونه و زنونه رو از هم دیگه تشخیص میدید؟ من نهایت بتونم فرق بین عطر مشهدی رو با بوی عن تشخیص بدم  

نه فقط یه سال عقب میمونه مخصوصا اگر نیمه دوم باشه که خیلی عقب میمونه

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤

مشکل به وجود میاد

اوموقت جطوری میخوایید برسکنیدش

اونوقت اگه یسال عقب بمونه اگ اشتباه نکنم باید بره مدرسه بزرگسالان

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته . بعد دو سال . خدانگهدار همگی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اگر این کرونا ادامه پیداکنه احتمالا سال دیگه هم کلاساشون غیر حضوری باشه

دیگه سیمکارت ندارم😐 توی تاپیکای سیاسی من دیگه حرف نمیزنم🤐🥺🌺🍃🍃درویشی تهی‌ دست از کنار باغ کریم خان زند عبور می‌کرد. چشمش به شاه افتاد و با دست اشاره ای به او کرد. کریم خان دستور داد درویش را به داخل باغ آوردند. کریم خان گفت: «این اشاره های تو برای چه بود؟»درویش گفت: «نام من کریم است و نام تو هم کریم و خدا هم کریم. آن کریم به تو چقدر داده است و به من چی داده؟»کریم خان در حال کشیدن قلیان بود. گفت: «چه می‌خواهی؟»درویش گفت: «همین قلیان، مرا بس است.»چند روز بعد درویش قلیان را به بازار برد و قلیان بفروخت. خریدار قلیان کسی نبود جز فردی که می‌خواست نزد کریم خان رفته و تحفه برای خان ببرد، که از قلیلن خوشش آمد و آن را لایق کریم خان زند دانست. پس جیب درویش پر از سکه کرد و قلیان نزد کریم خان برد. چند روزی گذشت. درویش جهت تشکر نزد خان رفت. ناگه چشمش به قلیان افتاد و گفت:«نه من کریمم نه تو. کریم فقط خداست، که جیب مرا پر از پول کرد و قلیان تو هم سر جایش هست.»🍃🌺🍃   امضامو هفته‌ای یکبار بروز میکنم🤗😍
ن گلم من مربی پیش هستم ...مشکلی پیش نمیاد...مدرک پیش اجباری نیست

واقعا؟؟؟ خیالم راحت باشه؟؟؟ پسرم پیش۱ هست مهدکودک نرفته متولد۹۴هست گفتم اگرمشکلی نباشه امسال پیش‌دبستانی نذارمش وخودم توخونه باهاش کارکنم.. اینابچه هستن بلدنیستن رعایتت کنن به همه چیزدست میزنن بعدم دستشونومیکنن تودهان وچشمشون

چه جوری عطرهای مردونه و زنونه رو از هم دیگه تشخیص میدید؟ من نهایت بتونم فرق بین عطر مشهدی رو با بوی عن تشخیص بدم  
واقعا؟؟؟ خیالم راحت باشه؟؟؟ پسرم پیش۱ هست مهدکودک نرفته متولد۹۴هست گفتم اگرمشکلی نباشه امسال پیش‌دبس ...

عزیزم پسرت نیمه اوله؟ دختر منم خرداد ۹۴ هست نمیدونم کی باید بره پیش...خودم تو ذهنم بود امسال میره ولی دوستم گفت سال بعد.

یه صلوات برای حل مشکلاتم میفرستین؟
پاییز پارسال دخترمن پیش میرفت هممون هزاربار مریض شدیم تازه کرونا هم نبود، همش تو دکتر اطفال بودم

حتی‌اگه واسه مدرسشم مشکل پیش بیاد من یکی این بچه چهار پنج ساله رو نمیفرستم پیش دبستانی اونم تو این وضعیت وحشتناک جهان... حالا پیش دبستانی نره از ریاضی وفیزیک که جانمیمونه یه مشت شعروالفباست خودم باهاش کارمیکنم خودم ماشالله خیلیشوبلده

عزیزم پسرت نیمه اوله؟ دختر منم خرداد ۹۴ هست نمیدونم کی باید بره پیش...خودم تو ذهنم بود امسال میره ول ...

اره نیمه اولیه پسرم

مرداد۹۴

واقعا؟؟؟ خیالم راحت باشه؟؟؟ پسرم پیش۱ هست مهدکودک نرفته متولد۹۴هست گفتم اگرمشکلی نباشه امسال پیش‌دبس ...

مشکلی از جهت مدرسه نرفتن نداره...فقط مداد دست گرفتن و یه مقدار مهارتهای دستی شون تقویت میشه.یاد میگیرن سر کلاس بشینن و ....

یه صلوات برای حل مشکلاتم میفرستین؟

بله گلم خیالت راحت...البته امسال به احتمال زیاد دوماه اول سال تحصیلی مجازی باشه....اگه خیلی اصرار ب ثبت نامش داری میتونی بری ثبت نامش کنی کتاباشو بگیری و خودت تو خونه بهش اموزش بدی....مطالبی که تو کتابا تدریس نمیشه ولی تو مهدها آموزش داده میشه چوب خط جدول شگفت انگیز و الگویابی هست ....اینارو خودت میتونی از نت دان کنی و ب فرزندت اموزش بدی...اگه هم برا ثبت نام کلاس اول مشکلی برات پیش اومد راحت بگو سیستم ایمنیمون ضعیفه و صلاح دونستم نفرستمش مدرسه...اگه هم اوضاع کرونا سال دیگه خوب شد حتی از اواسط سال هم میتونی بفرستیش....

پیش دبستانی اجباری نیست،اونایی که پیش نمیرن،یه ماه زودتر از بقیه میرن کلاس اول..دختر منم آهن ربای ویروس داره،تا یکی مریض میشه سریع میگیره..امسال کلاس اول بود،سراسر سال مریض بود،از این میگرفت تموم نشده از اون یکی میگرفت،بخاطر کرونا مدتهاس خونه ایم😔 این دو سه ماهم مجازی خوندن تموم شد

بابام که رفت شهر خالی شد،مگر تو چند نفر بودی بابای گلم😭😭😭😭 فراموش کردنت هنر میخواهد و من بی هنرترین انسان عالمم😭😭😭
2706