2703
2553
عنوان

خواهرشوهرای حسود بیان((بی شوخی))

291 بازدید | 23 پست

چ حسی به زن داداشتون دارین؟؟مخصوصا اگه فقط یدونه داداش داشته باشین؟؟حس مادرتون چطور

با افتخار😍جنوبی ام😎 خاله زنکی و موج منفی اکیدآ ممنوع😎

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

یه دونه عروس داریم ماهه 

من خودم خیلی حسودم ولی این دختر اینقدر ماهه که جای خواهر من هس حس مامانمم بهش خوبه

قبلش یه دختره نامزد داداشم بود که بهم خورد انگار از دماغ فیل افتاده بود هر چی پا میخندیدم اون پوکر نگاه مون میکرد من و مامانم از اون متنفر بودیم میخواستیم سر به تنش نباشه خداروشکر بهم خورد

اگه امضامو خوندی یه صلوات واسه خوشبختی داداشم بفرست💚🙏🏻
2720

دلم‌میخواد کله عروسمونو بکنم که فکر میکنه داداشمو اون زاییده و از اول ماله اون بوده و ما هم هیچ حقی دربرابر داداش جونم نداریم😐

دیگه سیمکارت ندارم😐 توی تاپیکای سیاسی من دیگه حرف نمیزنم🤐🥺🌺🍃🍃درویشی تهی‌ دست از کنار باغ کریم خان زند عبور می‌کرد. چشمش به شاه افتاد و با دست اشاره ای به او کرد. کریم خان دستور داد درویش را به داخل باغ آوردند. کریم خان گفت: «این اشاره های تو برای چه بود؟»درویش گفت: «نام من کریم است و نام تو هم کریم و خدا هم کریم. آن کریم به تو چقدر داده است و به من چی داده؟»کریم خان در حال کشیدن قلیان بود. گفت: «چه می‌خواهی؟»درویش گفت: «همین قلیان، مرا بس است.»چند روز بعد درویش قلیان را به بازار برد و قلیان بفروخت. خریدار قلیان کسی نبود جز فردی که می‌خواست نزد کریم خان رفته و تحفه برای خان ببرد، که از قلیلن خوشش آمد و آن را لایق کریم خان زند دانست. پس جیب درویش پر از سکه کرد و قلیان نزد کریم خان برد. چند روزی گذشت. درویش جهت تشکر نزد خان رفت. ناگه چشمش به قلیان افتاد و گفت:«نه من کریمم نه تو. کریم فقط خداست، که جیب مرا پر از پول کرد و قلیان تو هم سر جایش هست.»🍃🌺🍃   امضامو هفته‌ای یکبار بروز میکنم🤗😍
یه دونه عروس داریم ماهه  من خودم خیلی حسودم ولی این دختر اینقدر ماهه که جای خواهر من هس حس مام ...

وای خونواده ی شوهر من اینقد سررررردن و خشک و جدی اصلا قهقهه هم نمیزنن عوضش به چیزای بیمزززززه میخندن مثل سریالای شبکه دو و مجاز وووووووووی 

2714
دلم‌میخواد کله عروسمونو بکنم که فکر میکنه داداشمو اون زاییده و از اول ماله اون بوده و ما هم هیچ حقی ...

الکی گفتم داداش ندارم ولی اگر داشتم همچین حسیو داشتم🤣

دیگه سیمکارت ندارم😐 توی تاپیکای سیاسی من دیگه حرف نمیزنم🤐🥺🌺🍃🍃درویشی تهی‌ دست از کنار باغ کریم خان زند عبور می‌کرد. چشمش به شاه افتاد و با دست اشاره ای به او کرد. کریم خان دستور داد درویش را به داخل باغ آوردند. کریم خان گفت: «این اشاره های تو برای چه بود؟»درویش گفت: «نام من کریم است و نام تو هم کریم و خدا هم کریم. آن کریم به تو چقدر داده است و به من چی داده؟»کریم خان در حال کشیدن قلیان بود. گفت: «چه می‌خواهی؟»درویش گفت: «همین قلیان، مرا بس است.»چند روز بعد درویش قلیان را به بازار برد و قلیان بفروخت. خریدار قلیان کسی نبود جز فردی که می‌خواست نزد کریم خان رفته و تحفه برای خان ببرد، که از قلیلن خوشش آمد و آن را لایق کریم خان زند دانست. پس جیب درویش پر از سکه کرد و قلیان نزد کریم خان برد. چند روزی گذشت. درویش جهت تشکر نزد خان رفت. ناگه چشمش به قلیان افتاد و گفت:«نه من کریمم نه تو. کریم فقط خداست، که جیب مرا پر از پول کرد و قلیان تو هم سر جایش هست.»🍃🌺🍃   امضامو هفته‌ای یکبار بروز میکنم🤗😍
دلم‌میخواد کله عروسمونو بکنم که فکر میکنه داداشمو اون زاییده و از اول ماله اون بوده و ما هم هیچ حقی ...

چرا مگه چکار میکنه

من اصلا دلم نمیاد یه دونه داداشمو با کسی تقسیم کنم😢

مجرده ولی از الان حسودم نسبت به زن نداشتش 

آخه من داداشم خیلی مهربونه خیلی هوامو داره فکر این که اگه زن بگیره و کمتر بیاد پیشم دیوونم میکنه😢

خیلی سخته از طرفی هم دوست دارم ازدواج کنه و عمه بشم😁

خداکنه زنش خیلی خوب باشه و بشه خواهرم من خواهر ندارم همین یه دونه داداش دارم خیلی بی انصافیه اگه زنش بخواد اونم ازم بگیره 

یه عروس داریم همسنیم باهم احترام میزاریم بخ هم دیگه کاری به کار هم نداریم خوبیم باهم خداروشکر 

گرنگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد😍😍میشه واسه سلامتی کوچولوم یه صلوات بفرستی😍😍خدا ازم گرفتش بعد چهارسال انتظار واسه ارامش دلم دعا کنید😔امیدم از خدا قطع نشده منتظر اتفاقای خوبم🙏 دخترم ارامش زندگیم خدایا شکرت😍

چون خواهر ندارم دوس دارم اگ داداشم ازدواج کرد زنش خواهرم بسه 

نشدم ایراد نداره همین ک داداشمو میبره برا خودش و یکم سرویسش میکنه ازش ممنونم 

من تا مهربانی بیشتر نخوانده ام🌹سومین کاربری به علت زبون درازی در حرف حق😉☝🏻

خب ندارین دیگه حسود خانوم😂تو اوه خواهر شوهر منی بهت میگم 😜😜😜دیدی دیگه محلت نمیده برا دل خانومش بلاکتم کرده 😜😜

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن... 
2706