1735
1714
عنوان

خواهرشوهرای حسود بیان((بی شوخی))

280 بازدید | 23 پست

چ حسی به زن داداشتون دارین؟؟مخصوصا اگه فقط یدونه داداش داشته باشین؟؟حس مادرتون چطور

با افتخار😍جنوبی ام😎 خاله زنکی و موج منفی اکیدآ ممنوع😎

هیچوقت ...دل اونایي ڪہ ...گریہ شوڹ بي صداست رو نشڪنید ...چوڹ ایڹ آدما ...هیچڪس رو ندارڹ ڪہ ...اشڪاشونو پاڪ ڪن😔✌️شکستم بدم شکستم هرکی این امضا رو خوند از من بهش نصیحت هیچ وقت واسه هیچ کس از خط قرمزهاتون نگذرین ، هیچ وقت به کسی نگید دوست دارم،به هیچ کس کمک نکید ،امید ندید،دلشون و شاد نکنید حتی اگر عاشقش بودین                                   گذشت اون دورانی که خوبی خوبی میورد ،تجربه ثابت کرده هرچی پست تر باشی خاطر خواه بیشتر داری الان هرچی بدی کنی خوب تر جلوه میکنی                         عشق بی حرمت شده،عاشقی با آدمای این دوران بزرگ ترین اشتباه به حساب میاد( یادش بخیر چقدر چقدر گفتیم فلانی اینجوری نیست و فلانی چقدر اینجوری بود)😅

یه دونه عروس داریم ماهه 

من خودم خیلی حسودم ولی این دختر اینقدر ماهه که جای خواهر من هس حس مامانمم بهش خوبه

قبلش یه دختره نامزد داداشم بود که بهم خورد انگار از دماغ فیل افتاده بود هر چی پا میخندیدم اون پوکر نگاه مون میکرد من و مامانم از اون متنفر بودیم میخواستیم سر به تنش نباشه خداروشکر بهم خورد

اگه امضامو خوندی یه صلوات واسه خوشبختی داداشم بفرست💚🙏🏻

تخفیف 37 درصد ضد آفتاب اسپات بایودرما در جشنواره روز دختر

دلم‌میخواد کله عروسمونو بکنم که فکر میکنه داداشمو اون زاییده و از اول ماله اون بوده و ما هم هیچ حقی دربرابر داداش جونم نداریم😐

امضامو اگر دوست داشتید بازم بروزش میکنم😍.                 🌺🍃🍃روزی کریستف مهمان یکی از دوستانش بود. در آن مهمانی شخصی که می‌خواست کار کریستف کلمب را بی‌ارزش کند، گفت: اگر شما قاره‌ی آمریکا را کشف نمی‌کردید، مطمئناً شخص دیگری این کار را انجام می‌داد. کریستف که غرورش جریحه‌دار شده بود، برای جواب دادن عجله نکرد.بعد از چند لحظه تخم‌مرغی را روی میزگذاشت و از مهمانان خواست کاری کنند که تخم‌مرغ روی میز بایستد. همه تلاش کردند اما نتوانستند. سپس کریستف به ته تخم مرغ چند ضربه زد و ترک کوچکی در آن قسمت ایجاد کرد و تخم مرغ روی میز به حالت ایستاده ماند. کریستف رو به حاضران گفت: همه می‌توانستند این کار را بکنند اما هیچ کس به آن فکر نکرد.🍃🌺🍃
1718
یه دونه عروس داریم ماهه  من خودم خیلی حسودم ولی این دختر اینقدر ماهه که جای خواهر من هس حس مام ...

وای خونواده ی شوهر من اینقد سررررردن و خشک و جدی اصلا قهقهه هم نمیزنن عوضش به چیزای بیمزززززه میخندن مثل سریالای شبکه دو و مجاز وووووووووی 

دلم‌میخواد کله عروسمونو بکنم که فکر میکنه داداشمو اون زاییده و از اول ماله اون بوده و ما هم هیچ حقی ...

الکی گفتم داداش ندارم ولی اگر داشتم همچین حسیو داشتم🤣

امضامو اگر دوست داشتید بازم بروزش میکنم😍.                 🌺🍃🍃روزی کریستف مهمان یکی از دوستانش بود. در آن مهمانی شخصی که می‌خواست کار کریستف کلمب را بی‌ارزش کند، گفت: اگر شما قاره‌ی آمریکا را کشف نمی‌کردید، مطمئناً شخص دیگری این کار را انجام می‌داد. کریستف که غرورش جریحه‌دار شده بود، برای جواب دادن عجله نکرد.بعد از چند لحظه تخم‌مرغی را روی میزگذاشت و از مهمانان خواست کاری کنند که تخم‌مرغ روی میز بایستد. همه تلاش کردند اما نتوانستند. سپس کریستف به ته تخم مرغ چند ضربه زد و ترک کوچکی در آن قسمت ایجاد کرد و تخم مرغ روی میز به حالت ایستاده ماند. کریستف رو به حاضران گفت: همه می‌توانستند این کار را بکنند اما هیچ کس به آن فکر نکرد.🍃🌺🍃
دلم‌میخواد کله عروسمونو بکنم که فکر میکنه داداشمو اون زاییده و از اول ماله اون بوده و ما هم هیچ حقی ...

چرا مگه چکار میکنه

1760

من اصلا دلم نمیاد یه دونه داداشمو با کسی تقسیم کنم😢

مجرده ولی از الان حسودم نسبت به زن نداشتش 

آخه من داداشم خیلی مهربونه خیلی هوامو داره فکر این که اگه زن بگیره و کمتر بیاد پیشم دیوونم میکنه😢

خیلی سخته از طرفی هم دوست دارم ازدواج کنه و عمه بشم😁

خداکنه زنش خیلی خوب باشه و بشه خواهرم من خواهر ندارم همین یه دونه داداش دارم خیلی بی انصافیه اگه زنش بخواد اونم ازم بگیره 

یه عروس داریم همسنیم باهم احترام میزاریم بخ هم دیگه کاری به کار هم نداریم خوبیم باهم خداروشکر 

فقط 29 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گرنگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد😍😍میشه واسه سلامتی کوچولوم یه صلوات بفرستی😍😍

چون خواهر ندارم دوس دارم اگ داداشم ازدواج کرد زنش خواهرم بسه 

نشدم ایراد نداره همین ک داداشمو میبره برا خودش و یکم سرویسش میکنه ازش ممنونم 

من تا مهربانی بیشتر نخوانده ام🌹سومین کاربری به علت زبون درازی در حرف حق😉☝🏻

خب ندارین دیگه حسود خانوم😂تو اوه خواهر شوهر منی بهت میگم 😜😜😜دیدی دیگه محلت نمیده برا دل خانومش بلاکتم کرده 😜😜

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن... 
1759
خب ندارین دیگه حسود خانوم😂تو اوه خواهر شوهر منی بهت میگم 😜😜😜دیدی دیگه محلت نمیده برا دل خانومش ب ...

😑🤣

چون خواهر ندارم دوس دارم اگ داداشم ازدواج کرد زنش خواهرم بسه  نشدم ایراد نداره همین ک داداشمو ...

مادرشوهرم میگفت زنداداش هیچوقت خواهر نمیشه

1651