1735
1707

سلام خانما

من نمیدونم چرا موقع پریودی، خیلی دلم رابطه میخاد

این طبیعیه؟

بنظرتون چیکار کنم؟؟

دیگه وقتی پری تموم میشه، بشدت حس نیاز دارم

بنظرتون چرا موقغ پری اینجور میشم؟ اونوقت افکار مزاحم خیلی میاد سراغم. اذیت میشم

کافه خوندنی، جایزه نقدی برای مطالعه و پاسخ به سوالات، 

هر ماه یک جایزه ۱ میلیون تومانی، ۲ جایزه پانصد هزارتومانی و ۱۵ جایزه دیگر، برای ورود اینجا کلیک کنید

1718

واقعا!!!من که اصلا تا یک هفته بعدشم همینم،جالبه

من خیلی درسها توزندگیم تجربه کردم خیلی زیاد  اکثرا تلخ بودن  ولی خدای مهربونم هیچ وقت تنهام نذاشته همیشه هواموداشته  عشق اولم خداست یارویاورمه،عشق بعدیم مادرمه منوبه دنیااورد تاباعشق سومم اشناشم همسرمممم  وعشق اخرم دخترمه این عشق روخداجونم هیچ وقت فراموش نمیکنم وازامانتت خوب مراقبت میکنم حالا یه صلوات برادخترم میفرستی 
1760

من فضولیم نذاشت به حرفتون احترام بذارم و نیام تو تاپیک😂☺ #sorry

اما این موضوع نگران کننده نیست❤

آن کس که بداند و بخواهد که بداند♡خودرا به بلندای سعادت برساند☆ آن کس که بداند و نداند که بداند♡باکوزه ی آب است ولی تشنه بماند☆ آن کس که نداند و بداند که نداند♡جان و تن خودرا ز جهالت برهاند☆آن کس که نداند و نداند که نداند♡درجهل مرکب ابدالهر بماند☆آن کس که نداند و نخواهد که بداند♡حیف است چنین جانوری زنده بماند..🕊            
1759
من فضولیم نذاشت به حرفتون احترام بذارم و نیام تو تاپیک😂☺ #sorry اما این موضوع نگران کننده نیست❤

آتیشپاره اومدی خوب دیکه نظر نمیدادی😂😂😂😂❤️❤️❤️

عضو گروه قرمز در  بامداد خمار.                ۷۴روز  تاهدف #۸۶ روز تا جذاابیت (تاریخ شروع چالش ۹تیر ۹۹).                            وزن اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔒😑هدف دوم ۷۵🔒😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۰🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۵۵😍  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱

من کنجکاو شدم و آمدم ببخشید🤕

دنیا🌎 همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ😉🤚 ای هیچ! برای هیچ، بر هیچ مپیچ☝️🚫 دانی که پس از عمر چه ماند باقی؟🦄 مهر☀️🌻است و محبت💐 💖است و باقی همه هیچ🤚|مولانا|🌌
اسی ببخشید ک اوندم مجردم ولی زمان پریودی مث شما میشم 

من مجردم ولی اینجوری نمیشم اصلا

غیر عادیه؟؟

دنیا🌎 همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ😉🤚 ای هیچ! برای هیچ، بر هیچ مپیچ☝️🚫 دانی که پس از عمر چه ماند باقی؟🦄 مهر☀️🌻است و محبت💐 💖است و باقی همه هیچ🤚|مولانا|🌌
1651