2726

من به شوهرم شک دارم برای اینکه بفهمم با کی در تماس چکار کنم از دایورد هیچی سر در نمیارم لطفآ راهنماییم کنید با توضیح که چکار کنم ممنون از همگی 😔😞😢😢

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

برا دایورت بزن گوگل

بعد برنامه صدا ضبط کنم بزن گوگل بریز رو کوشیش اخرشب چک‌کن

یه برنامه هس تو‌گوگل سرچ‌کن برای بچهاست ک چک‌کنی کجا‌میره اونم بریز ببین کجا‌میره

دیگه حله

تل و اینستاشم بیار رو‌گوشیت

عکاس کرمان    _mhdyekazemi پیج اینستا جهت هماهنگی
خوب که چی بری سردربیاری اخرشم چیزی باشه یا دعواس یا طلاقه بشین زندگیتو بکن 

😑😐😑😐

آن کس که بداند و بخواهد که بداند♡خودرا به بلندای سعادت برساند☆ آن کس که بداند و نداند که بداند♡باکوزه ی آب است ولی تشنه بماند☆ آن کس که نداند و بداند که نداند♡جان و تن خودرا ز جهالت برهاند☆آن کس که نداند و نداند که نداند♡درجهل مرکب ابدالهر بماند☆آن کس که نداند و نخواهد که بداند♡حیف است چنین جانوری زنده بماند..🕊            

اصلا رابطه وقتی به اینجا میکشه نیازی به چک نیست 

بشین باهاش صحبت کن و خط و نشون بکش عزیزم 

توکه شک داری ، اگه به فرض ۱%هم خیانت نمیکنه  باید بفهمه که دور کاری تو این روز نبادا رو خط بزنه 

جوری باهاش جدی برخورد کن ک مجبور شه اعتراف کنه راه پیش و پس رو براش فراهم کن

پرستارم از نوع مهربون😍💉💊  در حال خوندن زبان آمریکایی هستم  😉😉       و معتقدم  👈برای کسی ک میفهمد توضیحی لازم نیست و برای کسی ک نمیفهمد هر توضیح اضافه است✔

بنظرم اینکارو نکن لحظه لحظه ی زندگیت جهنمه و درعذابی میشی یه آدم عصبی و استرسی مثل جون دادن میمونه

به خدا بسپار مطمئن باش دستش رو میشه اگه خیانتی کنه 

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2706