2737
2734
عنوان

بچه ها از همه چی خستم

160 بازدید | 20 پست

پدرم چند ماه مدام با مادرم دعوا میکنه چون از انتخاب برادرم واسه ازدواجش راضی نیست اعصابم خیلی خورد شده .همش دادوبیداد دوست پسرم هم نمیدونم چرا گیر داده تو هیچی نشدی فوق لیسانسو میخوای چی کار بزن فقط تو کار پول.....از همشون خستم اصلا چرا از فوق لیسانس من هیچ کس خوشحال نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مگه مادرتون انتخاب کرده اخه !

تو زندگی یادبگیر که اولین نفر باید خودتو خوشحال کنی  اگه از فوق خوندن خوشحال میشی پس بخون 

هی نگاه به این و اون نکن که تاییدت کنن  پیشرفت کن 🌸🌹

ناتانائیل ! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود! در انتظارِ خدابودن؛ ناتانائیل یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضوردارد...
2738
دوست پسرت چکار به تحصیل تو داره یا بری دنبال پول مگه اویزونته خودش بره این چه دوست پسریه پررو 

نمیدونم چرا اینو میگه نه من یک تومنم خرجش نمیکنم تازه اون تمایل داره خرج کنه من نمیزارم دوست ندارم چون گناه داره با زحمت پول در میاره

دوست پسرت چکار به تحصیل تو داره یا بری دنبال پول مگه اویزونته خودش بره این چه دوست پسریه پررو 

میگه بخواهیم زندگی رو شروع کنیم تو هم باید کار کنی میگه در جامعه الان حقوق یکنفر کافی نیست وبرای همین حساس شده به کارام

در هر صورت دوست پسر نباید تعیین تکلیف کنه حد خودشو بدونه 

نمیدونم همش میخواد منو بکشونه سمت پول زیاد دراوردن دفتر دوستش سپردم برم برای کار پسره خیلی کارش گرفته میگه برو یاد بگیر باهم شرکت بزنیم با پول خودش

2706