1735
1714
عنوان

بچه ها از همه چی خستم

156 بازدید | 20 پست

پدرم چند ماه مدام با مادرم دعوا میکنه چون از انتخاب برادرم واسه ازدواجش راضی نیست اعصابم خیلی خورد شده .همش دادوبیداد دوست پسرم هم نمیدونم چرا گیر داده تو هیچی نشدی فوق لیسانسو میخوای چی کار بزن فقط تو کار پول.....از همشون خستم اصلا چرا از فوق لیسانس من هیچ کس خوشحال نیست

توی سایته دکترساینا کلی پزشک متخصص هستند که میتونی آنلاین باهاشون گفتگو کنی 

و هر چی سوال پزشکی داری ازشون بپرسی

1718

مگه مادرتون انتخاب کرده اخه !

تو زندگی یادبگیر که اولین نفر باید خودتو خوشحال کنی  اگه از فوق خوندن خوشحال میشی پس بخون 

هی نگاه به این و اون نکن که تاییدت کنن  پیشرفت کن 🌸🌹

ناتانائیل ! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود! در انتظار خدابودن؛ ناتانائیل یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضور دارد...
دوست پسرت چکار به تحصیل تو داره یا بری دنبال پول مگه اویزونته خودش بره این چه دوست پسریه پررو 

نمیدونم چرا اینو میگه نه من یک تومنم خرجش نمیکنم تازه اون تمایل داره خرج کنه من نمیزارم دوست ندارم چون گناه داره با زحمت پول در میاره

1760
دوست پسرت چکار به تحصیل تو داره یا بری دنبال پول مگه اویزونته خودش بره این چه دوست پسریه پررو 

میگه بخواهیم زندگی رو شروع کنیم تو هم باید کار کنی میگه در جامعه الان حقوق یکنفر کافی نیست وبرای همین حساس شده به کارام

در هر صورت دوست پسر نباید تعیین تکلیف کنه حد خودشو بدونه 

نمیدونم همش میخواد منو بکشونه سمت پول زیاد دراوردن دفتر دوستش سپردم برم برای کار پسره خیلی کارش گرفته میگه برو یاد بگیر باهم شرکت بزنیم با پول خودش

1665
[QUOTE=139420542]حقوق داره ولی به من هم به عنوان مهره نگاه میکنه خسته شدم چی بگم خودم بودم به جات ار ...

نمیدونم چی بگم میدونم اگه بهش بگم به پول دراوردن من چی کار داری خیلی ناراحت میشه میگه برو دفتر دوستم خودتو بساز وگرافیست حرفه ای شو

نمیدونم چی بگم میدونم اگه بهش بگم به پول دراوردن من چی کار داری خیلی ناراحت میشه میگه برو دفتر دوستم ...

ببین اخه از یک طرفم حرفش درسته الان با این وضعیت جامعه خیلی از پسرا نمیتونن با درامد خودشون ازدواج کنن ولی تو هم باید زرنگ باشی که ازت سو استفاده نکنه به خاطر این گفتم وگرنه دستت تو جیب خودت باشه که عالیه 

1651